Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Partner cnc router

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
Selam arkadaşlar, cnc router tezgahı araştırıyourm şuan fiyat olarak en uygunu ve özellik olarakda gayet guzel bi makina buldum istanbul reklamdan partner marka çin malı bir tezgah,

daha önce bu tezgahı kullanan varmı, memnuniyet boyutu nedir,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Benzer konular

tacibana

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kesitmakine.com
Merhaba;
Cnc router konusun da sana yardımcı olabiliriz.
kesitmakine sitesinden bize ulaşabilirisin.
İyi çalışmalar.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
İstanbul Reklam firmasında 2 çesit Cnc Mevcuttur..

1 . Turkiye de üretilen Tekno CNC = 200x300 - 200x400 - 165x300 (Teknomotor Spindle , italyan )
2. Çin den ithal edilen RJ serisi = 200x300 - 120x120

Ayrıntılı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz..

Erkan DERYA ®

Sevgiler Saygılar..
Hayırlı bayramlar..

tacibana

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kesitmakine.com
Merhaba;
Sana referans olabilecek bir makine öneriyorum.
1300 x 2500 x 230 mm net kesim alanı.
18.000 rpm HSD itlayan spindle.
250 m3 vacum tabla.
Takım boyunu ayarlamak için auto tool sensor.
Dsp 128 mb. (makine yanında bilgisayar olmasına gerek yok usb bellek ile program aktarımı)
Toz emiş ünitesi.
20 m/dk çalışma hızı.
Vectric veya Type 3 lisanlı yazılım.
Tüm bunlar 32 bin ytl...
Firmamız ile irtibata geçebilirsin.
Kesit Makine

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
partner almada nealırsan al

Yazdığın mesajı biraz daha anlıyabileceğimiz şekilde açarmısınız...

Bizde senin deneyimlerin doğrultusunda makineyi neden almıyacağımızı bilmek isteriz...

Firmayı ve makineyi karalamak için bu mesajı yazmadığınızı umuyoruz..

Teşekkür Ederiz...

Son düzenleme:

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
200x400 tezgahlısıda körük sorunu yaşanıyor ufak harflerde istenilen sonuç alınamıyor

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
200x400 tezgahlısıda körük sorunu yaşanıyor ufak harflerde istenilen sonuç alınamıyor

Makinedeki körükle (Sadece kabloların görünmesini engellemek için konulan palstik süslerdir) ufak yazının bağlantısını anlayamadım....

Bu konuda bize yardım edermisin...

Partner Techno Cnc ve Partner Rj Serilerinde Hiçbirzaman koruk aparatları kullanılmadı.... Ufak harflerde Hız ve Kesici takım uçların doğru seçilmesi halinde ufak yazı kesimlerinde daha iyi sonuç alırsınız.....

Bilgilerinize...

omar666

🌱Yeni Üye🌱
karen cnc olarak profesyonel yardım edebiliriz hem makine hemde kullanma olarak
0***************

forum kurallarını okuyunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdar0758

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.e-reklamcim.com
Kardeşim ben partener tecnoyu 7 ay kullandım istanbul reklam dan alındı tavsıye ederm clasik makina ama işini görür fiyatını bilmiyorum fiyatı ne kadarmış acaba o makınanın ben 300x200 olanı kullandım gayet dayanıklı

LASER-CNC

🌱Yeni Üye🌱
RJ Serisi Cnc Router...

Merhaba seni çin makineleri konusunda biraz aydınlatmak isterim.Öncelikle çin de RJ cnc de dahil hemen hemen bütün cnc üreticilerinin tesislerini gezdim.Bunların içinde fabrikasyon üretim yapan ve fabrikası bulunan tek firma Guangdaly dir (gitmeyen ve görmeyen arkadaşlar idda etmesin herşey bende ıspatlıdır).RJ firmasının Jinan şehrinde 3 adet atölyesi bulunmaktadır büyük bir firma değildir sahibinden satış müdürüne kadar hepsini tanıırım.hatta bi ara atölyede çekdiğim resimleride koyabilirim buraya.Cnc leri yapı olarak çok güçlü değil.çok basit ve ekonomik makineler hafif malzemeler işliceksen vede hız ve katile çok önemli değilse al ama herşeyiyle iyi bir makine istersen bence daha iyi araştır derim.

Saygılar...

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba seni çin makineleri konusunda biraz aydınlatmak isterim.Öncelikle çin de RJ cnc de dahil hemen hemen bütün cnc üreticilerinin tesislerini gezdim.Bunların içinde fabrikasyon üretim yapan ve fabrikası bulunan tek firma Guangdaly dir (gitmeyen ve görmeyen arkadaşlar idda etmesin herşey bende ıspatlıdır).RJ firmasının Jinan şehrinde 3 adet atölyesi bulunmaktadır büyük bir firma değildir sahibinden satış müdürüne kadar hepsini tanıırım.hatta bi ara atölyede çekdiğim resimleride koyabilirim buraya.Cnc leri yapı olarak çok güçlü değil.çok basit ve ekonomik makineler hafif malzemeler işliceksen vede hız ve katile çok önemli değilse al ama herşeyiyle iyi bir makine istersen bence daha iyi araştır derim.

Saygılar...

Merhaba,

Siz hangi isle mesgulsunuz acaba merakimi cezbetti? bahsettiginiz fotolari paylasirsaniz cok sevinirim daha once hic Cin'de ki bir fabrikayi gorme imkanim olmamisti:smile:

lessthenzero

🌱Yeni Üye🌱

Saygılar...

Sizin gezdiğiniz fabrikaların hemen hemen herkes en az birini gezmiştir.Siz guangdaly fabrikasına fabrika diyorsanız hayal gücünüz oldukça geniş olmalı.Sizin gibi bizlerde dönem dönem Çindeki router fabrikalarını ziyaret ediyoruz.Lütfen bizleri aldatmayın ve fazla uçmayın...

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb bende istanbul reklamdan 6 ay önce partner cnc aldim 152x200 gayet güzel net kesim yapiyor.bu güne kadar hic makinede sorun yasamadim.makinemden memlunum.eger görmek isteyen varsa hatay da ziyaret edebilirler.partner düsünen arkadaslar memlun kalirsiniz

LASER-CNC

🌱Yeni Üye🌱
Laser-cnc guangday

sizin gezdiğiniz fabrikaların hemen hemen herkes en az birini gezmiştir.siz guangdaly fabrikasına fabrika diyorsanız hayal gücünüz oldukça geniş olmalı.sizin gibi bizlerde dönem dönem çindeki router fabrikalarını ziyaret ediyoruz.lütfen bizleri aldatmayın ve fazla uçmayın...
öncelikle seviyeli konuş seni veya bir başkasını neden aldatma gereği duyayım sen bu fabrikaları gezmiş isen guangdaly nin fabrikasının da nekadar büyük olduğunu görebilirsin.ayrıca burada ahkem kesmeye çalışman senin gerçekten psikolojik bir yardım alman gerektiğini net bir şekilde gösteriyor.ayrıca sürekli bir firmanın propagandasını yapmayı bırak tarafsız ol vona dediğin firmanın mazisi neki kendi ne olsun.madem iyi bir firma sıgn fuarında 7. Salonda büyük bir stand tutup şu hayal olan distrübitörlüklerini bir göstersin bakalım ortalık aydınlansın değilmi.ayrıca benim yazdıklarım arasında sana dokunan ne oldu anlayamadım.ha bu arada öğrenmek istediğin birşey varsa veya bir iddan varsa söyle tartışalım.

Özgür Reklam

🌱Yeni Üye🌱
çin cnc makinası hakkında

Sevgili meslektaşım cnc veya baskı makinası konusunda çoğumuzun bilgi eksikliği var cnc konusunda motorun markası modeli rayları bunların marka olarak demir kalınlığı ve yapısı olarak ta bilgisayar ve işçilik dahil olarak en fazla maliyeti 200x400 ün ki 10,000 $ dır firma karınıda koyarsak 15.000$ geçmez.
çinde gelen cnc ler genelde marangozlar için tasarlanmış yani sunta kesmek için yapılmıştır türkiyede cnc imalatı yapan ve yapı olarakta özel imalat yapan firmalarda var hemde 7 gün içinde teslim 25.000 tl geçmiyor taksitli araştırdım buldum 2 gün sonra benim makinam geliyor istediğim özellikte renk olarakta güç olarakta paranız ülkemize faydası olsun diyorsanız siz meslektaşlarıma derim ki yerli malı kullanmaya çaba gözterelim .
Iyi çalışmalar dilerim

tacibana

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kesitmakine.com
Arkadaşlar Tekrar Merhaba;
Bir cnc router çıgınlığıdır gidiyor.Artık iyice işin kalitesi düştü.
Reklamcılar cnc router satar hatta yapar hale geldiler.
Makine alacak arkadaşlara sesleniyorum.
Eğer makine alacaksanız firma adı ne olursa olsun mutlaka makineciden alın başınız ağrımasın.
Tabela yaptıracaksanız mutlaka bir reklamcıya gidin.
Makineci tabela yapar,reklamcı makine yaparsa bu işlerin cırtı çıkar.
Ha bide yeni türler var makine alırlar makineciden (parasını da ödemezler ) sonra reklamı silip bilmem ne makine olurlar aldıkları makineyi akıllarınca kopyalayıp satmaya çalışırlar.
Tavsiyem şudur herkez kendi işini yaptığı sürece hepimiz kazanırız,ama herkez birbirinin işini yaptığı sürecede sadece bişeyler kazandığımızı sanırız.
Hepinize Kolay Gelsin

Kesit Makine

Son düzenleme: