Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pc ekranlarının görüntü kalitesi ne kadar

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar
her zaman macte calistigim icin pc ye adapte olamıyorum o nedenle de sık sık sorularım oluyor, şimdiki sorum da acer marka güzel bir ekran alınmıs pcye, fakat ben bunun ekran çözünürlüğüne ne kadar güvenebilirim. herhangi bir calibrasyon ayarı var mı pc ler için, ekran özeliklerini ne yaparsam baskı kalitesine yaklasmıs olurum, şimdiden cevaplar için tesekkurler

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
merhabalar
her zaman macte calistigim icin pc ye adapte olamıyorum o nedenle de sık sık sorularım oluyor, şimdiki sorum da acer marka güzel bir ekran alınmıs pcye, fakat ben bunun ekran çözünürlüğüne ne kadar güvenebilirim. herhangi bir calibrasyon ayarı var mı pc ler için, ekran özeliklerini ne yaparsam baskı kalitesine yaklasmıs olurum, şimdiden cevaplar için tesekkurler

ekran kartı photoshop programı soru ile ne alaka onu anlamadım.... eğer çizim yapıyorsunuzu o zaman pantone kataloğu kullanmalısınız... en azında baskıda o renkler nasıl çıkar bileceksiniz...

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
kasta095 güzel bilgi eline sağlık !!!insan bu meslekde hergün yeni bişey öğreniyo değilmi:)?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki sorunuzun Adobefirması ile bir bağlantısı var mı? Çünkü konuyu Adobe bölümünde bulunan Photoshop programı altına açmışsınız?

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konuyu açacak ekran ya da görüntü ya da vs yer bulamadım diye burada açtım bu kadar sorun olacağını bilemezdim sagolun