Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PDF'den Corel'e yazı karakteri sorunu.

fossilay

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar,

Word den pdf e dosyayı çevirdikten sonra corel'e atmak istiyorum, corel e atarken yazı karakterleri dağılıyor. yazıyı convertliyerek nasıl atabilirim. worddeki kullanılan yazı karakteri cambria. ilgilenebilecek arkadaşlara tşk.

Benzer konular

anselmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kopyala,, yapıştırırken ''maintein formating only''i seçerseniz muhtemelen düzgün geelcektir.Kolay gelsin.

anselmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pdf i kopyalayıp yapıştırırken söylediğim seçeneği seçerseniz problem olmuyor daha doğrusu bende olmuyor.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar,

Word den pdf e dosyayı çevirdikten sonra corel'e atmak istiyorum, corel e atarken yazı karakterleri dağılıyor. yazıyı convertliyerek nasıl atabilirim. worddeki kullanılan yazı karakteri cambria. ilgilenebilecek arkadaşlara tşk.

pdf fontlarını convertlemek için
enfocus pitstop programını kullanabilirsiniz.
https://www.enfocus.com/product.php?id=855&gclid=CI-Ul52Dvq8CFYIu3wodkHSmyQ
demo sürümü mevcut
yada
Adobe Illustrator den yeni sayfa açıp
yeni sayfa açıkken file menüsünden/ place tıklayıp pdf dosyasını boş sayfaya getirin ve gelen dosya seçili iken obcejt menüsünden / Flatten Transparency seçip Convert All Text To Outlines ı seçip ok ledikten sonra kaydedersiniz.

yada :) link ekleyin convertleyip size göndereyim

fossilay

🌱Yeni Üye🌱
pdf fontlarını convertlemek için
enfocus pitstop programını kullanabilirsiniz.
https://www.enfocus.com/product.php?id=855&gclid=CI-Ul52Dvq8CFYIu3wodkHSmyQ
demo sürümü mevcut
yada
Adobe Illustrator den yeni sayfa açıp
yeni sayfa açıkken file menüsünden/ place tıklayıp pdf dosyasını boş sayfaya getirin ve gelen dosya seçili iken obcejt menüsünden / Flatten Transparency seçip Convert All Text To Outlines ı seçip ok ledikten sonra kaydedersiniz.

yada :) link ekleyin convertleyip size göndereyim

Allah razı olsun kardeşim çok tşk ettim :smile:

ercinar25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu sorun bendede var sayfada 3 tane program var hangısını ındırmem gereklı lutfen yardım

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu mesajı okuyabiliyorsanız öncelikle özel mesaj kısmından mesajlarınızı silin özelden mesaj atamıyorum.
sildikten sonra haber verin.

bu sorun bendede var sayfada 3 tane program var hangısını ındırmem gereklı lutfen yardım

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu mesajı okuyorsanız öncelikle özel mesajınız kısımından gelen mesajları silin özelden mesaj yazamıyorum mesaj kapasiteniz dolduğu için sildikten sonra mesaj atınız.