Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Dersleri: quick mask ı öğrenmek istiyorum

srknyzc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar şu quick mask ile ne yapılırı mantığı nedir kısaca anlatabilirmisin acaba :iloveyou: :emo1: :emo1: :emo1:

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Dostum Quick Mask aracı ; hızlı ve pratik şekilde fırçayla boya yapar gibi seçim alanı olıuşturmanı sağlar.Klavyeden Q ya basarak Quick Mask moduna geçersin sonra brush aracını alırsın ve boyama yaparsın boyama yaptıktan sonra Q ya basıp bu moddan çıktığın zaman boyamış olduğun kısım seçim alanına dönüşür.Bu şekilde hızlı ve kolay seçimler yapabilirsin.

korqmaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ewt bende bilmiyodum bencede iyi oldu :) tşk.

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşkkrler ali emre = ) cevabı hmn vermişsin..

fikirstyle

🌱Yeni Üye🌱
Kısa, özlü ve işe yarar bi cevap teşekkürler.

uta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhab arkadaslar. bir sorum olacak. windo 7 ye potoshop cs4 kurmaya calistim kurulmadi acaba sorun nyden kaynakli olabilir? simdide yardimci olacak olan arkadaslar tesekurler.

Gul_Hayat

🌱Yeni Üye🌱
merhab arkadaslar. bir sorum olacak. windo 7 ye potoshop cs4 kurmaya calistim kurulmadi acaba sorun nyden kaynakli olabilir? simdide yardimci olacak olan arkadaslar tesekurler.

Programların win7 ile uyum sorunu var. Bende öyle bir hata yapıp kurmuştum ama iki gün sonra format attım tekrar winXp yi kurdum.

chikooo

🌱Yeni Üye🌱
hocam valla olmuyo layer seçili gayet q ya basıyorum ama layer kararıyo ve brush seçili olmasına rağmen bi etkisi olmuyo bri pcyi kırmadan önce bana yardım edebilir mi allsen