Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Görüntü kalitesi

proofweb

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar photoshop'ta hayran sayfam için bi resim yaptım lakin ihraç ederken görüntü kalitesi baya bi bozuldu bu konuyu nasıl çözebilirim ?

dosyayı png gif ve png-24 formatlarında kaydememe reğmen yine kötü çıkıyor.

Benzer konular

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
bunun bir sebebi yok sanirim bilgisayarın bozulmuştur:) Buyuk olasılıkla ps de goruntu buyuk ve bozuktur sen de onunla calisirken ekrana sığsın diye negetif zoom la calismissindir. png - jpeg - gif olarak atarken de bu bozuklugu fark ediyorsundur. Bu basit bir işlem ama istersen dosyanı buraya koy hep birlikte bakalım sorun neymiş söyleyelim....

proofweb

🌱Yeni Üye🌱
bunun bir sebebi yok sanirim bilgisayarın bozulmuştur:) Buyuk olasılıkla ps de goruntu buyuk ve bozuktur sen de onunla calisirken ekrana sığsın diye negetif zoom la calismissindir. png - jpeg - gif olarak atarken de bu bozuklugu fark ediyorsundur. Bu basit bir işlem ama istersen dosyanı buraya koy hep birlikte bakalım sorun neymiş söyleyelim....

Buyrun Hocam Dosyam burda :)

proofweb

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yukarda dosyayı yükledim yardım edebilecek bir üstad var mıdır ? :)

tangela

🌱Yeni Üye🌱
Kalitede problem yok.
Fakat yüklediğiniz alanın belli bir kb - mb sınırlaması varsa ve yuklediğiniz resim sınırı aşarsa, sayfa resmi otomatık olarak kendı küçultür buda resmin bozulmasına yol açar.
Büyük ihtimalle sorun bu.