Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pi_nar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshop 'ta yazdığım yazıları nasıl hizalayabilirim. Daha önce cevaplanmış mı diye aradım bulamadım. yardımcı olurmusunuz.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar sitede daha önce görmüştüm ama şimdi tekrar ardım bulamadım, benim çalıştğım psd dosyamda jpeg seçeneği görünmüyor, jpeg olarak kaydedemiyorum, yardımıznızı bekliyorum...

Save As yaptıgında JPG secenegı cıkması lazım! Ama cıkmıyorsa Sanırım Demo surum olma ıhtımalı var.. Inan Baska bırseyde aklıma gelmıyor

photoshop 'ta yazdığım yazıları nasıl hizalayabilirim. Daha önce cevaplanmış mı diye aradım bulamadım. yardımcı olurmusunuz.

Yazdıgın yazıları bır Textde topla ( T tusuna bas ve mausenın sol tusuna basarak saga ve asagıya dogru cektır. ) Daha sonra Yazılarını yaz. Yazdıkdan sonra Window'dan Pragrapth ı ac ordakı seceneklerden hızalayabılırsın

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆

d1mk7.jpg

d2kk2.jpg

matuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.3dmatuk.com
yok demoyla alkalı değil, başak bi dosyada var mesela, biyerde okumuştum ama bulamaadım tekrar...:(

matuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.3dmatuk.com
arkadaşlar birde bazen brusheslar görünmüyo, yani örneğin silme modunda bir brushes seçim ebatıyla oynuyorum, silme yaptığımda yapıyor ama ekranda görünmüyo, küçük bi artı olarak görünüyo, bunu çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi ...??

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
matuk merhaba;
Caps Lock tuşuna basarsan, artı olan işaret brush durumuna gelecektir.

Saygılarımla

pi_nar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar kurduğum photoshop ta yazılarda türkçe karakterler çıkmıyo.. Arial' de bile çıkmıyo. bunu nasıl düzeltebilirim. şimdiden teşşekkürler...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
malesef çoğu font türkçe karakteri desteklenmiyor...internette türkçe font indirmeniz lazım...

grafiaqrep

🌱Yeni Üye🌱
quick mask a bişi oldu alanı seciorum ama quick masktan cıktığımda alanı secmio resmin bütününü seçiyo yardımcı olcaka biri warmı?? yardımcı olmak istien akrepugur@************ adresini eklerse sewinirim

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar photoshop programını nasıl sıfırlayabılirim ilk kurdugum gibi yamak istiyorumda tşkler

BblueE

🌱Yeni Üye🌱
resimden yazı çıkartmak istıyorum nasıl yapabılır (( herhangi bir resimden üzerine yazı yazıp yazının rengının resmdekı sekıl gıbı olmasını ıstıyorum maskeleme gibi)) yardımcı olursanız çok sevınırım şimdiden tşkkurler ederim ...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
resimden yazı çıkartmak istıyorum nasıl yapabılır (( herhangi bir resimden üzerine yazı yazıp yazının rengının resmdekı sekıl gıbı olmasını ıstıyorum maskeleme gibi)) yardımcı olursanız çok sevınırım şimdiden tşkkurler ederim ...

yazı yazdıktan sonra Fill - %0 olacak Layer Style açarken bevel and Embos konumutu verin

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar bir resimdeki yazıları sileceğim bunu da stamp aracıyla yapacağım fakat stamp ın yalnızca kare ve yuvarlak fırçası var fakat benim sileceğim kısım da daha çok eşkenar dörtgenlerden oluşuyor iz kalmasın diye bu şekilde fırça kullanmam daha iyi dir. bu konuda ne yapabilirim. yeni bir fırça mı yapmam gerekiyor eğer tek çözüm buysa nasıl yapabilirim.herkese iyi çalışmalar.

konel

🌱Yeni Üye🌱
Değerli arkadaşlar ben cs3 Türkçe kurmuştum fakat bunu ingilizceye çevirmem gerekiyor herhangi bir eklenti veya yamaya nereden ulaşabilir nasıl bu işin içinden çıkabilirim teşekkürler

ayber39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Format attıktan sonra dvd ye aldıgım bazı psd dosyalarımı acamıyorum.CS2 could not reguest.ınvalid document dıye bır mesaj verıyor...Dosyalarım gızlı ıdı acaba bununla ılgılı olabılırmı?Gızlılıgı kaldırdıgım halde acamıyor.Bılmeden kılıtleleme yapmış olabılırmıyım acaba...Çok teşekkür ederim yardımlarınız için..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Böyle bir kilitleme işlemi yapmanızın mümkün olduğunu zannetmiyorum.
Acdsee programı ile açılıyormu ? Yada psd açan başka herhangi bir program.

ayber39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Böyle bir kilitleme işlemi yapmanızın mümkün olduğunu zannetmiyorum.
Acdsee programı ile açılıyormu ? Yada psd açan başka herhangi bir program.

başka programım yok açan...Acdsee programımda yok.Acaba neden olabılır?
Teşekkürler

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
CS2 could not reguest.ınvalid document

Tam anlamı ile geçersiz dosya olduğundan ve açamadığından bahsediyor. Bu gibi dosyaların bazılarını acdsee ile açarak tekrar kayıt et diyerek psd halini kurtarabiliyorsunuz. Aklıma başka birşey gelmiyor...

aysel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar mrb.photoshop'um düne kadar çalışıyordu bugün açtım ve karşıma şifre soruyor. bilgisayarcımızda nereden yükledi bilmiyorum o yüzden şifremi adobe klasörlerinin içinde bulamadım:( yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...