Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmirCans

🌱Yeni Üye🌱
Evet Emre bey ilk defa yapacagım nasıl yapıldıgını soruyorum Mesela bir yazının arkasından yıldız efekti felan cok güzel olur merak ediyorum biraz acemiyim yaparsam güzel olacak diye düşünüyorum.

Onun için örnekde bunu verdim Yani söyle anlatsam daha iyi olur sanırım örnegim ;

İnş anlatabilmişimdir fazla bilgim olmadıgı için biraz acıklamalı olursa sevinirim.

3032.png

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Dostum siyah bir arka plan aç daha rahat çalışmak için.yeni bir katmanda bir tane ince dikdörtgen çiz.sonra filter >> guissian blur ver değerini sen belirle yani şeklin kanarları hafiften incelmeye başlaması yeterli.

Sonra o katmanı kopyala yeni katmandaki şekli ctrl + t yaparak 90 derece çeviri.ilk şeklin 2 kopyasını daha oluştur.şekli biraz küçült ve 1.kopyayı 45 derece sağa ,2.yide 45 derece sola çevir. al sana yıldız çıktı.

İstersen şekil katmanlarını birleştir ve biraz blur ver + blending optionstan outher glow verebilirsin.

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
paste into seçeneği pasif oluyo bi yanlışlıkmı yapıyorum acaba?

resmi kopyala, çizdiğin alanı seçili hale getir... edit menüsünden paste into de... olur..

dediğiniz işlemi yapıyorum fakat paste into seçeneği pasif oluyo neden.teşekkürler

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
cs2 kulanmanı tavsiye ederim.

selamlar..
şimdiye kadar 4-5 tane mesaj attım sanırımm..ve nerdeyse hepsinde aynı şeyden şikayetçiydim.. brush'ların texture'ların hangi PS'e uyumlu oldugunu neredeyse kimse yazmamış gördügüm kadarıyla..cogunluk Cs3'e gectigi icin ona yonelik brushlar vs var hak veriyorum ama ben daha yeni başladım ve 7.0 kullanıyorum.
hatta herkes Cs3 kullandıgı icn ben de indrdim hem de crackli buldum ama galiba o film hatalarını düzeltmek içinmiş :S adobe flash cs3 professional'dı o ! :eek:
onu kaldırdım ve vazgectm cs3ten.. simdilik 7.0 kullanıcam.
bu konuda hassasiyet gösterirseniz ya da bana biraz yardımcı olursanız sevinirim

:utann:
değerli arkadaşım bende ilk başladığımda 7.0 la başlladım kursda.ama cs2 yükledim çok beğendim.şimdi cs3 kullanıyorum.harika yani sana tavsiyem 7.0 la hiç oyalanma cs2 yükle 1 2 ay sonra cs3 yüklersen çok memnun kalacaksın.birinde takılı kalma.ilerde bana dua edeceksin bu tavsiyemden dolayı inşallah.kolay gelsin

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb psd dosyalarını resim olarak nasıl görebilirim teşekkürler. yani photoshopu açmadan (ikon gibide olabilir)

balkanturk89

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar
ben elimdeki farklı yazı fontlarını photoshop yükleyip
kullanamıyorum...
bir yol gösteren bulunurmu acaba?
şimdiden teşekkürler...

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
C:\Windows\Fonts

Phostoshop kapaliyken bu klasörün içerisine fontlarinizi attiğiniz zaman fontlar bütün programlara yüklenmiş olacaktır..

deniztoto

🌱Yeni Üye🌱
mrb psd dosyalarını resim olarak nasıl görebilirim teşekkürler. yani photoshopu açmadan (ikon gibide olabilir)

sağ tıklayıp birlikte aç firefox seçebilirsin ben firefox kullanıyorum. Sanırım aynı şey expolerer'da da olur.

• Beğen
Tepkiler: SZ

raziel_ms

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,photoshop ta hani kotların arkalarında markalarının yazdığı veya bedenlerinin yazdığı deri gibi süet gibi etiketler oluyor ya acaba onu nasıl yapabilirm?? öyle etiket istiorlarda... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

raziel_ms

🌱Yeni Üye🌱
nasıl diim mesela mozaik deseni filter-texture-mosaic tiles dan verebiliriz. deriveya oşekilde kadifemsi görüntüyü nasıl verebiliriz.. umarım anlatabilmişimdir derdimi:(

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bence en güzeli filter galeri ye gir oradan değişik filtre uygulamalarını yapmadan görebilirsin. Bir kaç uygulamayı üstüste deneyebilirsin bile. "Marka"yı yazdıktan sonra bevel end emboss' taki up ı kullanarak yazıyı gömmüş gibi yapabilirsin. Değerleri ayarlamalarını çalışmana göre yapmalısın.

raziel_ms

🌱Yeni Üye🌱
ama zemin yapcam, yani yazıyla alakalı bidurum yok yine de bilgiler için sağol:=)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben zaten zemin için önermiştim filter galeriyi. Eğer yine de zorlanıyorum dersen ne renk yapacağını söyle ben de bakmaya çalışayım.

raziel_ms

🌱Yeni Üye🌱
craft kağıdına basılacak bir iş yani renkli olması sorun değil kahverengi çıkcak .... yardımlarn içnçoksağol

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑

Sitede biraz araştırma yaparsanız bulabileceğiniz bir patch dosyası var o patch dosyasını yüklediğinizde ai ve diğer tüm belgeleri ön izlemede görebilirsiniz. Eğer arama yaparak bulamazsanız bana özel mesaj yolu ile belirtin sizin için arayıp bulup burada size verebilirim. Ayrıca ACD programını photoshop tan sonra yüklerseniz oda aynı görevi görür...

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
acd ile ben bu olayı çözmuştüm patch olayını bilmiyordum bi ona göz atıyım bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...