Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop ve Illustrator'le yaptığım birkaç çalışma

MiNiKCoVaZ

🌱Yeni Üye🌱
Selam,
Animasyon ve çizgifilme küçüklüğümden beri ilgiliyim ve kağıt üstünde türlü boyalar ile yaptığım bir çok çizimim var.Geçmişte uzun müddet yağlıboya da çalıştım ve bir çok karma sergiye katıldım.7 senedir tekstil sektöründe grafiker tasarımcı olarak çalışıyorum genelde photoshop kullanırım ve boş zamanlarımda ekteki gibi desenler yapıyorum.Kedili olanı bir fotodan bakarak illustratörde,atları bir fotodan bakarak photoshopta, yarasayı da akıldan photoshopta yaptım.Bilgisayardaki tasarımlarımı tablet kalem kullanarak yapıyorum.Aslında 3 desen bir portföy oluşturmaz belki ama çok genel bir fikir verebilir.Amacım çizimlerimi değerlendirmek.Bu konuda free olarak çalışabileceğimi düşünüyorum.:smile:
66481866.jpg

yrsi.jpg

catzi.jpg

• Beğen
Tepkiler: Nur

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence hepsi de birbirinden başarılı çalışmalar,özellikle atları çok beğendim..Tebrikler.Devamını bekleriz

MiNiKCoVaZ

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim.Atlar gerçekten çok güzel hayvanlar ve onları resmetmeyi çok severim.Belki onlarla ilgili şimdiye kadar yüzlerce çizim yapmışımdır.Aslında figüratif çalışmalar da yapıyorum ama fakettim ki hep hayvan çizimlerimi koymuşum :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Diğer çizimlerinizi de görmek isteriz.
Bu tarz çalışma yapan çok arkadaşımız var sitede.Bu sebeple onlarla da gerekli fikir alışverişinde bulunup varsa hatalarınızı düzeltme yoluna gidersiniz.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bence çizimlerini değerlendirmeye gerek yok; yeterince değerli... her amacın, isteğin diliyorum gerçek olur.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Peki ama, konu neden Karakalem bölümünde?

MiNiKCoVaZ

🌱Yeni Üye🌱
selam,efoja'ya teşekkür ederim bu arada iyi dileğiniz için ben de öyle umuyorum.
Skyfox'a..
Yeni üye oldum siteye hiç forumlara mesaj yazmıyordum şimdiye kadar biraz o konuda acemilik var tabii.Mesajlara "genel" olarak baktığımda çoğunlukla herkesin bu konuda çalışmalarını ekleyip sunduğunu gördüm onun için buraya katıldım..

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldiniz o halde.. Çoğunlukların peşine takılmak iyi değildir.. :)

Diğer çalışmalarınızı da gördüm. Ama onlar kalemle çizilmişe benziyordu. Açıklama da yapmamışsınız, o yüzden o konuya yazmadım..

Güzel paylaşımlarınızın devamını diliyorum. Tebrikler..

emreyasasin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
atlı olanları masa üstü yaptım.en sevdiğim hayvandır.çiziminiz de çok başarılı.Çalışmalarınızın devamını dilerim.

MiNiKCoVaZ

🌱Yeni Üye🌱
siyah beyaz kız suratını normal kalemle güllü kızı bilgisayarda kalemle diğerini ilk önce elde çizip sonra photoshopta renklendirdim