Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta Ürünlerimizi Mekana Yerleştirecek Grafiker! Acil - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antiope

🌱Yeni Üye🌱
PHOTOSHOPTA ÜRÜNLERİMİZİ MEKANA YERLEŞTİRECEK GRAFİKER!!! ACİL

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PHOTOSHOP

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şeker sepetlerimizi mekanlara yerleştirecek freelance çalışabilecek tasarımcılar arıyorum.

E-posta: yaseminyilmaz@reklamsekeri.com.tr

Telefon: 0534 316 15 71

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

MandB

🌱Yeni Üye🌱
ben veriyim 2 tl ilanı kaldırsın

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
işe talibim cagatay_kesdel@hotmail.com daha önce 35 kuruşa çizme bot dekupesi yaptım 2 tl ye neden çalışmayım :D

calis tabi... 1 dekupe 20 dk surse, saatte 3 cizme yapsan 8 saat uyusan, 2 saat yemek yesen ve tuvalete gitsen, hic bi sosyal hayatin olmasa ve sen dinlenmeye gerek duymayan bi adam olsan gunde 42 cizmen olur. Ayda 1260 cizme yapar bu da tami tamina 441 TL eder. Bu parayla Camper marka cok guzel bir ayakkabi satin alabilirsin. Eger indirimdeyse de kalan para ile terlik. Bu arada seninle calismak isterim. dekupe isi geldiginde ozelden mail atacagim.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
calis tabi... 1 dekupe 20 dk surse, saatte 3 cizme yapsan 8 saat uyusan, 2 saat yemek yesen ve tuvalete gitsen, hic bi sosyal hayatin olmasa ve sen dinlenmeye gerek duymayan bi adam olsan gunde 42 cizmen olur. Ayda 1260 cizme yapar bu da tami tamina 441 TL eder. Bu parayla Camper marka cok guzel bir ayakkabi satin alabilirsin. Eger indirimdeyse de kalan para ile terlik. Bu arada seninle calismak isterim. dekupe isi geldiginde ozelden mail atacagim.

ben bir günde 300 den biraz fazla çizme dekupesi yaptım , yani 3-3,5 günde 200 tl lik bir işti. sen hesap yapmayı pek bilmiyosun :D tabi çalışırız neden olmasın , 18 saat çalışabilirim para için - çünkü borçlarım var :D

ben bir günde 300 den biraz fazla çizme dekupesi yaptım , yani 3-3,5 günde 200 tl lik bir işti. sen hesap yapmayı pek bilmiyosun :D tabi çalışırız neden olmasın , 18 saat çalışabilirim para için - çünkü borçlarım var :D

ayrıca 1 saat photoshop dersinden 20 tl alıyorum ve 35 kuruşa yapmıyorum artık , o ilk işimdi . şimdi en az 75 kuruştan yaparım

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
hesap yapmakla ilgili bir sorun yok rahat ol. Benim icin bir botun dekupesi retuch ile beraber 20 dk. demektir. Daha kisa surede yapmam zor.

Gunde 300 bot icin bir dekupeyi 3.5 dk de yapabiliyor olman gerekiyor. Bu hakikaten cok ustun bir performans. Umarim bu performansla ilgili ders verirkende dekupe satislarindaki fiyat politikani kullanmiyorsundur.

Neyse iyi sanslar dostum. Umarim alirsin su cicekli isi.

orhangem

🌱Yeni Üye🌱
Biz Egemin pırlanta olarak online satış yapacağımız sitemiz için 100-150 adet ürünün photoshopunun yapılmasını istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar orhan@egemin.com.tr adresime mail atsın bende ona ornek için mücevherimizin resmini göndereyim. Bizim istediğimiz kaliteyi yakalasın çalışmaya başlayalım. İlgilenen arkadaşları bekliyoruz....

deliler2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mail atılmıştır

Teşekkür Ederim
Saygılarımla

nihavend77

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biz Egemin pırlanta olarak online satış yapacağımız sitemiz için 100-150 adet ürünün photoshopunun yapılmasını istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar orhan@egemin.com.tr adresime mail atsın bende ona ornek için mücevherimizin resmini göndereyim. Bizim istediğimiz kaliteyi yakalasın çalışmaya başlayalım. İlgilenen arkadaşları bekliyoruz....

nihavend24@hotmail.com
msn adresim ekleyin görüşelim

fnd.dmrl

🏅Acemi Tasarımcı🏅

İlanınız güncel ise sizinle çalışmak isterim mail adresim fnd.dmrl@gmail.com İlanınızla ilgilrniyorum mail atarsanız görüşebilirizi

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 işten başka işe geçilmiş on numara ya :D

wizard0f0z

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kutu Montaj
Kutu Tasarım
Stand Tasarım&Giydirme
Logo
Kurumsal kimlik
Afiş
Kartvizit
Broşür
Katalog
Takvim
Dergi
Menü
El ilanı
Duvar Sticker
Davetiye
ve benzer işler uygun fiyata yapılır.

İRTİBAT:
Sercan Ervan
5353292485
sercanervan_gs@hotmail.com

Illustrator CS5
Photoshop CS5
Macromedia Freehand Mx kullanmaktayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...