Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

koray

🌱Yeni Üye🌱
kardesım tsk ederım ındırdım kullanmak 10 numara bır program dağılma pıxsel sorunu felan yasanmıyor ...

noir_figures

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım için teşekkürler. fakat register edemedim bu programı onu nasıl halletmemi öneriyorsun. açılan rar dosyasında yok aktivasyon kodu. :S

Atakanceylan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşımınız için teşekkürler. Kilit açma kodu lütfen??

designwish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Denedim. Yaptığı şey, PS da yaptığımız işlemin aynısı. tek farkı, PS'da adım adım yumuşatıyoruz, bu program otomatik yapıyor. PS kullanamayan arkadaşlar için belki tercih edilebilir. ama foto kalitesizse her durumda kayıp büyük,müdahale edemediğiniz için de, filtre uygulanmış gibi görünüyor ,hoş diil ...

geo_58

🌱Yeni Üye🌱
usta photoshop da da var 3 tane ard arda resim çek cs3 de yapp pixell büyüyo ve çok nett harikaaa

Luke Skywalker

🌱Yeni Üye🌱
program tam olarak büyütme işlemini başarılı olarak sonuçlandıramıyor ancak cep tel ile çekilmiş fotolarda kısmen düzeltme yapılabiliyor yada netten alınan küçük fotoların üzerinde kısmen düzeltme yapılabiliyor logo ve benzeri materyallerde yine kısmen başarılı yani tam olarak başarılı bir program olduğu söylenemez bazı arkadaşlarında dediği gibi belki 10 yıl sonra...

Block93

🌱Yeni Üye🌱
bu programlar cok orjinal birşey ama kilit kaldırma sorunu var arkadaşlar!

umittates

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pixel tabanlı bi resim büyütülmez. Böyle bişey yapmak fizik kurallarına aykırı gibi bişey...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
SÖylendiği gibi sadece amatörleri tatmin edebilecek bir programdır eminim... Böyle birşey keşke olsa ama imkansız :)
fotoğrafı keskinlikleri ile değilde yumuşatarak büyütmesi bulanıklaştırması anlamına gelir...
Buda profesyonellerin hiç bir işine yaramaz...
İyi çalışmalar...

OuS!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşeyaramaz..

Güya Zoom yaptığımızda Kaliteyi hiç bozmayan Programdan bir Screen(Görüntü);

kalitesizlik.jpg

Programın Anladığım kadarıyla tamamen çalışma mantığı şu şekilde Görüntülerle anlatayım;

ornek1.jpg

Shift+Resimin Köşesinden Mouse ile seçip büyüttüğümüzde Bu şekilde bir bozukluk oluyor;

ornek2.jpg

Ancak Görüntü'dede gösterdiğim gibi 1. İşlemde (MoveTool)'a tıkladğımızda, 2. İşlemde Gelen uyarımızda "Dönüşümü Uygulamak mı istiyorsunuz?" Sorusuna Apply(Uygula) diyoruz ve 3. İşmede gördüğümüz gibi görüntüdeki yıpranmalar kayboluyor...

ornek3.jpg

Bence Programın mantığı bu şekilde çalışmakta, Ayrıca bu mantıkla çalışmasına rağmen İğrenç bişekilde Yıpranma yapıyor :wink:

Son düzenleme:

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
gerçekten fotoğraf büyütebilen birşeyi internetten indirip craklayabileceğinizi düşünüyor olamazsınız...

yani söz ettiğiniz şey marsta koloni kurmak gibi birşey

salhh22

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım için teşekkürler,denemekte fayda var,ne kaybederimki.eline emeğine ağlık.

melancholic37

🌱Yeni Üye🌱
bu programda keşke keskinlik olsaydı

o zaman zeki müreni daha net görebilirdik :)