Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Portable corelin çalışmama sorunu...

ZERO(rh-)

🌱Yeni Üye🌱
mrh,

işyerindeki bilgisayarımda corel x4 portable var, problemsiz çalışıyor ve işimi görüyor ancak aynısını evimdeki dizüstü bilgisayarıma yüklediğimde corel çalışmıyor...
dizüstüne win7 işletim sistemi, diğer bilgisayarda xp yüklü... sorun sistemden kaynaklanıyor olabilirmi... dizüstüne çok format attım ve tekrar yüklemeye çalıştım ama olmadı...

neden olabileceği hakkında bir fikri olan varmı acaba?

tşkler

Benzer konular

zuugoor

🌱Yeni Üye🌱
mrb

corel portable kullandım bir ara bendede arada açılmıyordu.corel portable dosyaları arasına 1 2 tane arıza dosyası atıyordu arada onları silince tekrar açılıyordu.geçenlerde nette gezerken portable kullanmak için bilg tarihini 2009 a geri alıp yükleyin açılır diyorlardı.işallah yardımcı olmuştur iyi çalışmalar

hakanc1

🌟Usta Tasarımcı🌟
portable xp ye göre yapıldığından win 7 de çalışmayabilir.

ZERO(rh-)

🌱Yeni Üye🌱
corel portable kullandım bir ara bendede arada açılmıyordu.corel portable dosyaları arasına 1 2 tane arıza dosyası atıyordu arada onları silince tekrar açılıyordu.geçenlerde nette gezerken portable kullanmak için bilg tarihini 2009 a geri alıp yükleyin açılır diyorlardı.işallah yardımcı olmuştur iyi çalışmalar

tşkler... fazla dosyası yok zaten, mevcut olanı silsende ilk açılış sırasında tekrar o dosyaları yeniden kuruyor... tarihle ilgili kısma gelince , bu da bi işe yaramıyor ama uyumlulukla ilgili seçeneği değiştirdim bundan da sonuç çıkmıyor...

ilgin için teşekkürler