Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Poşet Baskısı Tasarımı

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence hiçbiri yemrec arkadasim 11 yildir flexible baski üzerine calisiyorum bizim alt kadrodaki grafikerlerimiz üzülerek söylüyorum daha iyi yapacaktir... Bence olan doneler üzerinde tekrar bir elden geçirilirse bomba gibi birşey çıkartacaksındır ve illustrator yada freehand programını tavsiye ediyorum sana saygılar

KontDRACULA_001

🌱Yeni Üye🌱
evet bu sonuncuyu tamamen sil.

bende birinciyi beğendim ama 2.yi tercih ederler. genelde bu format var piyasada.

ama o fındık fıstık resmini beğenmedim. Onun yerine oryantal bir şekil koy bence. hani şu dallı budaklı, yuvarlaklı vs clipart'lardan

sadikerdogann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
40 Yıllık firma olmasından dolayı mı eski fontları koydun eğer öyle düşündüysen gerçekten eski devirdeki logoları anımsatıyo benim şahsi fikrim iki üzerinde yoğunlaş o daha modern görünüyo.

rebird

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tanıdığınız poşet basan firmalar var mı?
Varsa telefonunu bildirir misiniz?

kazzaam

🌱Yeni Üye🌱
sevgili yemrec arkadaşım çalışmalarını inceledim..ne yazıkki üzülerek söylüyorum çalışmalarını beğenmedim...1. çalışman bir kot markasını andırıyor, kahverengi ve turuncu olmamış.2. çalışman çok boş kalmış karakter seçimin yanlış gerçi 1 dede yanlış. 3. çalışmanda 2. ye benzior yine çok boş kalmış... ben sana derim ki tipografiye dikkat et, ii bir font seç ve renkleri düzgün uygula.aksi takdirde çalışmaların seni kurtarmaz.estetiğe önem verelim lütfen...

genco1973

🌱Yeni Üye🌱
bence tasarimlarin hicbirisi olmasi gerektigi gibi degil. sanirim bu sitede cok guzel isler ureten freelance arkadaslar var, onlara yaptirabilirsiniz. hem ekonomik olur, hem de guzel bir is ortaya cikar. selamlar

ozlemceren_red

🌱Yeni Üye🌱
bence ikincisi daha iyi olmuş fakat üzreinde biraz daha çalışmalısın

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet ilk çalışmalarından 2. sini beğendim. Eline Sağlık...