Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Poşet Baskısı Tasarımı

yemrec

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar elimde 3 tane poşet baskısı için tasarım var. Baskı şirketi yapmış bunları değerlendirmenizi istiyorum. Ayrıca kendim de bir şeyler denemek istiyorum. Hangi programı tavsiye edersiniz?

balkankyo3.jpg

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
birincisi fena değil üzerinde biraz daha çalışırsan iyi olur kanımca

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Selam arkadaşlar elimde 3 tane poşet baskısı için tasarım var. Baskı şirketi yapmış bunları değerlendirmenizi istiyorum. Ayrıca kendim de bir şeyler denemek istiyorum. Hangi programı tavsiye edersiniz?

balkankyo3.jpg

40 yıldır logoları yokmuymuş? yoksa yeni bir tasarımmı istemişler. dikkatimi çeken bu oldu

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede 1. hoş görünüyo güzel olmuş ama bana kalsa 2. seçilir ürünü anlatmış yani

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede birinci hoş gözüküyor daha önce benim yaptığım bir cafenin logosuna benzettim.

yemrec

🌱Yeni Üye🌱
VolkanTekin 40 yıldır logolorı yok maalesef. Yeni atak yaptılar büyümek adına. Ve reklam bu atakta önemli bir yer teşkil ediyor.

Beğenilen birinci, ürün açısından 2. diyorsunuz. 1 ve 2 birleştirilip güzel bir şey çıkabilir ortaya. En iyi hangi program uyar buna arkadaşlar?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
VolkanTekin 40 yıldır logolorı yok maalesef. Yeni atak yaptılar büyümek adına. Ve reklam bu atakta önemli bir yer teşkil ediyor.

Beğenilen birinci, ürün açısından 2. diyorsunuz. 1 ve 2 birleştirilip güzel bir şey çıkabilir ortaya. En iyi hangi program uyar buna arkadaşlar?

Hayırlı olsun onlara ozaman=)

Evet birincisi güzel. Ama birinci ile ikinci birleşirse bir elden çıkmış gibi durmayacağını düşünüyorum. Çerezler ve logo çizimleri çok farklı duracaktır.

yemrec

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir de şunu değerlendirir misiniz. :eek::

poetbw2.jpg

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
yok bu son yaptığını ne sen yayınlamış ne biz görmüş olalım
sen o 3 lü takımdan birincisini kullan

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
1yada 2 . son yaptığın çok saçma olmuş sende sonradan farkettin değilmi?:) sen ilkleri seç bence..

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam baskı şirketinin 1 ve 2. çalışmalarından esinlenerek bir şeyler denersen güzel şeyler çıkartırsın eminim.Senin çalışmanda bolca resim kullanmışsın üstünede bu mavi renkte kocaman bir font kullanıp hem yazıyı hem resmi boğmuşsun.Font rengini tekrar düşün belkide font tipinide Balkan kuruyemiş yazısını biraz üste al font ölçeğini düşür hemen altına kuruyemişleri yerleştir fakat yerleştirdiğin kuruyemişler çizim olsun yada kendin çizmeyi dene.Uygun bir yerede 40 yıllık tecrübe yazısın güzel bir font ve renkle şimdikinden büyük olarak yerleştir.40 yıllık tecrübe yazısını vurgulaman bu tasarımda en az firma ismi kadar önemli.Lütfen poşet tasarımında renk geçişli font kullanma iyi durmamış.Tek renk iyi durur diye düşünüyorum.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence ilkler daha iyi

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
yok bu son yaptığını ne sen yayınlamış ne biz görmüş olalım
sen o 3 lü takımdan birincisini kullan

aynen katılıyoorum ve hangi baskı tekniği ile baslıacak Flexo mu Rotogravür mü rtı Malzeme Şeffaf olacaksa bu yazılrın altına beyaz planı gerekiyoor diye düşünüyooorum

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede olsa olsa o 3 lü takımdan birincisi olur Volkan abininde dediği gibi 40 yıldır adam akıllı bi logo yaptıramamışlar mı?

dilek87

🌱Yeni Üye🌱
Slm Canım

Ben bu Tasarımı Yapan Kişiyim Merak Ediyosan Bana Danışabilirsin.

Keith

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tasarimlazim.com
1. güzel olmuş biraz elite göstermiş.

Bence birincideki renk uyumlarını kaybetmeden ürünü yansıtabilecek uyumlu birşeyler koyabilirsin.Düzeni bozmadan..