Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Malatyada Bir Firmaya Hazırlamış Olduğum sıcak içecek poset tasarımı
hatam var ise affınıza sıgınırım ilk defa yapıyorum böyle bir çalısma....

ve yorumlarınıza sunuyorum arkadaşlar

andaycalismate6.jpg

Benzer konular

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Genele olarak olmuş...İlke göre çok iyi, tebrik ederim. Fincan ile portakallar arasinda oran oranti sorunu var. Portakalları ordan alip biraz daha büyütüp başka biryere uygulamak nasil olur? Turucu kıvrımı çok begendim. Fincani 1, 1.5 cm kadar yukarı tasi, yapişmaya çok yakın ve rafta ürün ambaljin altına toplanıp bombe yapcak ve fincan asagida kalir biraz yukari...Barkod ve yazilarida biraz kaldirsan iyi olur. işin fotosel kanallarini ve fotosel beneklerin unutma...
tebrikler...

garky

🌱Yeni Üye🌱
Çalışma güzel olmuş. Portakallar bence kahve fincanının dışında olmalı. Böyle yanına konulunca üstelik portakallar kesik olunca, portakal aromalı sıcak içeceği içerken içine portakal suyu sıkarsak daha iyi olur mesajı veriyor.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaslarima katiliyorum portakallarin yeri orasi degil bencede kesme seker koymus gibi olmus baska bir yerde vurgulamalisin... Çalismanin üst kisimlari beyaz mi kalacak peki?.. Bunun disinda dark kardes eline saglik derim. Iyi günler.

GRAFIKING

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kesme sekerden cok portakal kurabiye gibi....

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Portakalları saymazsak bence güzel bir tasarım olmuş elinize sağlık.

Dark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler arkadaslar görüşlerinizi ve düşüncelerinizi değerlendireceğim

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım öncelikle eline sağlık, emek vermişsin güzel olmuş.
nacizane tavsiyem olabilir,
şöyleki; tabağın altındaki gölge çok kırmızı kahverengine dönük olsun zeminle uyum sağlasın bardağın içindeki içecekteki siyahı biraz daha aç.
Portakallar yumurta gibi kalmış çok küçük başka resim bulabilirsen, (bir tam bir yarım şeklinde) iyi olur. andy yazısını çok beğendim, çok hoş olmuş. fotosel kanalını unutma ve baskı olmasın. 30 gram yazısının etrafındaki ince yazılar küçük gibi okunmuyor. yazıyı ikiye böl üste ve alta olsun. alt ve üst çene(sıkıştırma) paylarını da düşünerek işi ortada toparla.
çalışmalarında başarılar diliyorum. sağlıcakla kalın.

Meğer en acımasız yıllarmış
Ne çok canlar yakmış.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım ellerine saglık cok hoş gözukuyo ama arkadaşlarım gibi portakala takıldım bende ama bana limonmuş gibi geldi

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
dilim şeklinde portakallar kullansan daha şık görünür sanırım ve fincanın yanında durmamalılar bence.genel olarak şık görünüyor.ellerine sağlık.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle emeğine sağlık kardeş ve paylaşımın içinde teşekkürler..bende diğer arkadaşlar gibi portakalları limon gibi algıladım ayrıca fincanın içindede sıcak çorba varmış gibi duruyo yani bence eline sıcak portakal oraleti al ve renklerini bi kıyasla bizzat örnek sana ama emeğine sağlık ...:)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
unutmuşum diğer arkadaşlarında belirtiği gibi dilim portakal kullanman daha hoş olur... fincanın altındada biraz fazla kırmızılık var...teşekkürler...

hsyinilahe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrik edelim maşallah çok güzel olmuş elline saglık ama portakal sanki kesme şeker konmuş gibi görülüyor . yanına koysak iyi olur

hsyinilahe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 portakalın 2 dilim kesip koysan daha uyumlu olur ve daha dikkat çekici olur kolay gelsin kardeş

bedirhan03

🌱Yeni Üye🌱
portakalı dilimlenmiş olarak koysaydın daha ii olurdu büyük kalmış fincan yanında aynı rengi kullanrak çalışmayı bogmamışmısın

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Önyüzdeki recister biraz büyük kalmış,portakal konusunda diğer arkadaşlarımla hem fikirim, fotosel kanalları ve çene payları resimsiz yazısız olmalı, fincan içindeki turuncu biraz koyu gibi ama dumanları hoş olmuş
Kolay gelsin:)

ahmee4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmee4.com
portakalların sonradan eklendiği çok açık...
tasarım olarak gayet hoş ancak illede portakal olucaksa bardağın yanına portakalları koyup fotoğrafını çekebilirsin çok daha gerçekçi olur

ucanpirasa

🌱Yeni Üye🌱
çalışma çok güzel olmuş fakat gördüğüm kadarıyla kullandığın fincan çorba daha farklı bi fincan kullansan bence daha hoş olur gibi geliyo ama genel olarak çok güzel olmuş ellerine sağlık

erkanlokman

🌱Yeni Üye🌱
ilk olmasına ragmen güzel olmuş
umutulmamalı ki herşey zamanla