Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"priz elektrik" kartvizit ve mock-up çalışmaları

alperyildiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Önceden yapmış olduğum priz elektrik logosunun kartvizit ve ürün giydirme çalışmaları :)

Benzer konular

alperyildiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar değerlendirmelerinizi bekliyorum.

nuriQocca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şimdi fiş mi-priz mi? Şayet priz ise markamız neden fiş görseli var? Uygulama güzel fakat mantık doğrumu tartışmaya açık..

alperyildiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet haklısınız ama prizi anımsatmak için fişinde yeterli olduğunu düşündüm,sonuçta fiş olmadan prizde olmaz. :)

cmyk_44

🌱Yeni Üye🌱
profesyonel bir tasarımcı değilim ama bana göre tasarım mükemmel, renkler çok iyi. Fakat logoda sanki iki farklı font kullanılmış gibi, "pr" ile "iz" farklı. "pr" yuvarlak kenarlı olmuş "iz" köşeli kenarlı olmuş. i ve z harflerini de yuvarlak deneyebilirsiniz bence. genel olarak göze çok hoş görünüyor ve çok dikkat çekici olmuş eline sağlık iyi çalışmalar

alperyildiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
profesyonel bir tasarımcı değilim ama bana göre tasarım mükemmel, renkler çok iyi. Fakat logoda sanki iki farklı font kullanılmış gibi, "pr" ile "iz" farklı. "pr" yuvarlak kenarlı olmuş "iz" köşeli kenarlı olmuş. i ve z harflerini de yuvarlak deneyebilirsiniz bence. genel olarak göze çok hoş görünüyor ve çok dikkat çekici olmuş eline sağlık iyi çalışmalar

Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim :) Dediğiniz gibi yapmıştım önce z harfinide diğerleri gibi yuvarlak şekilde yapmıştım ancak hoş durmamıştı ucu kesik e harfine benzemişti şu şekilde olmuştu :

n892W.png

cmyk_44

🌱Yeni Üye🌱
Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim :) Dediğiniz gibi yapmıştım önce z harfinide diğerleri gibi yuvarlak şekilde yapmıştım ancak hoş durmamıştı ucu kesik e harfine benzemişti şu şekilde olmuştu :

n892W.png

evet dediğiniz gibi "z" harfi çok kötü durmuş

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Beğenmedim malesef. Sunumlarla kendini göstermiş sadece. Evet renk uyumu güzel. Mock - uplarda güzel o kadar. Fiş çok göze batıyor. Bakarken çok yorucu geldi. Yinede emeğinize sağlık.

alperyildiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık bence de çok güzel olmuş.

Teşekkür ederim..

Beğenmedim malesef. Sunumlarla kendini göstermiş sadece. Evet renk uyumu güzel. Mock - uplarda güzel o kadar. Fiş çok göze batıyor. Bakarken çok yorucu geldi. Yinede emeğinize sağlık.

Değerlendirmeniz için teşekkür ediyorum evet üstünden zaman geçtikçe hatalarımı görüyorum bu yüzden eleştirileriniz benim için önemli...