Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

profesyonellik uğruna ..

chrysalis

🌱Yeni Üye🌱
bir iş aldım arkadaşlar firmanın adı ,benden istenenler ,benim estetik anlayışıma uymuyor .konu hakkında görüşlerim pek fikir değiştirmelerine yetmiyor. ne yapmalıyım bildiklerimi bir kenara bırakıp benden istenenin en iyisinimi yapmalıyım ?
yoksa yapmamalımı ?

Benzer konular Forum Tarih
mightygleam Deneme Çalışmalar 16 3K
şirine13 Graficafe 0 1K

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bence yapın. Kendi istediğinizi yapın. Çok baş edemeyecek bir durumdalarsa hala, bir de onların istediği gibi yapın. Kendi çalışmanızı elbet başka bir çalışmada kullanabilirsiniz. ( Kendi istediğiniz gibi yaptığınız seçilecektir eminim; bazı fikr-i sabit insanlarla baş edilemiyor yine de, bu ihtimal için söyledim )

seksenbes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sonuna kadar kendi fikirlerinde ve çizginde ısrar et.onlar zaten ikna olacaklarsa biraz zorlarlar seni ama olurlar.senin çalıştığın diğer müşterilerinden örnekler ver ve "onlar da benden kendi istediklerini yapmamı istediler ancak onları şu şekilde yönlendirdim ilk biraz huzursuz oldular ancak sonra bunun doğru yol olduğunu anladılar ki benle çalışmaya devam ediyorlar." şeklinde ikna etmeye çalış ama yine de istemiyorlarsa sen de onlara "özür dilerim, bu şekilde size yardımcı olamam, olsam da bu sizin yararınıza birşey olmaz." dersin ve gönderirsin. sonuçta, her müşteri müşterin olacak kapasitede olamayabilir, onlar da seçimlerini kendilerini tatmin edebilecek, her dediklerine tamam diyecek ajanslarla/grafikerlerle çalışırlar ve ceplerinden çıkan her kuruş boşa gider...

tavsiyem bu...

chrysalis

🌱Yeni Üye🌱
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ikna etmeyi başardım :)