Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

psd ai eps cdr thumb yamalari

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
20070627112017os0.jpg

Windowsda bildiğiniz üzere phoroshop gibi ileri düzey programların dosyalarını gözattan küçük resim olarak görüntülediğimizde önizlemesini vermiyor.Bu yamalar ile küçük önizlemeleri artık windows gözatında görebileceksiniz.700 KB

https://rapidshare.com/files/42205307/ai-psd-cdr-eps.rar

graphic1bt2.jpg

yani bu şekilde gözüküyor

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
kesinlikle yarıyor windows klasörüne atın ve sonra o klasörleri acın ve soru işaretine tıklayın altta hepsi eşleniyor deniyor.sonra epslere geldiğinizde otomatik çalışmaya başlıyor tüm epsler açılana kadar bekleyin. Sadece alt zeminleri siyah gösteriyor ama aslında zeminsizler.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
küçük lakin çok etkili bir program çok işe yaradığı bir gerçek.Fakat bu eklentiyi 1 aydan beri kullanıyorum, sistem belleğinde oldukça yüksek yer işgal ediyor, özellikle çok fazla dosyanın bulunduğu klasörlerde ve bilgisayarı yavaşlatıyor, bazen ciddi explorer hatası yaratıyor

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
valla arkadaşlar ne diyeyim allah her kezden razı olsun bu ai beni deli ediyordu. Artık sorun yok.

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağol arkadaşım. böyle bir şeye ihtiyacım vardı. buna benzer bir şey bulmuştum.fakat istediğim sonucu alamadım. umarım bunda alırım.iyi çalışmalar.

Maxi DD

🌱Yeni Üye🌱
calisir ise bencede mükemmel.

calismasada tesekkürler.

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
sağol paylaşım için, işe yarar.

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
küçük lakin çok etkili bir program çok işe yaradığı bir gerçek.Fakat bu eklentiyi 1 aydan beri kullanıyorum, sistem belleğinde oldukça yüksek yer işgal ediyor, özellikle çok fazla dosyanın bulunduğu klasörlerde ve bilgisayarı yavaşlatıyor, bazen ciddi explorer hatası yaratıyor

bilgisayarı sürekli mi yavaşlatıyor? yoksa eps li ai li klasörlere girincemi yavaşlatıyor?:smile:

teşekkürler...

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar indirdim ama yapamadım nasıl yapıcaz. ai. dışındakiler windows a kuruluyo ama ai. açılmıyo sorun benim bilgisayarımdamı? windows xp kullanıyorum.