Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Quantumfisherman - Bir isim bulamayınca...

enes54

🌱Yeni Üye🌱
Gaza gelip bir hışımla photoshop'u açmanın ürünü.
1 saat sonra yola çıkmam lazım, eşyalarım bile hazır değil henüz. üstelik yol takriben 12-13 saat sürecek bir yol.

quantumfisherman.jpg

https://www.enescinar.com/urunler/quantumfisherman.jpg

1 saat harcamışım koca gereksiz bir saat..

• Photoshop CS3 Extendet (standardını bulmalıyım, işlemcimi gereksiz yoruyor) kullandım. yüzlerce hata bulabilirim dikkatli bakarsam, her ne kadar iş ve tasarım kusur kabul etmese de (en azından benim düşüncem o) defaormasyonlara aldırmayın. Adobe İllustrator kullanayım mı kullanmayım mı derken, bitirip attım.

• Burada görüp gaza beni gaza getiren çalışmalarınız kadar güzel değil. İnlallah ilerleyen zamanlarda giraz daha özenilmiş işler ekleyebilirim.

• Quantumfisherman.. en son aklıma gelen balıkçı fikrinden sonra, aklıma gelen en dandik ismi koydum. bir ismi olmalı ya.. kendi siteme eklediğim için olmalı en azından.

İyi çalışmalar, bol kazançlar
(grafikerliği hobby olarak yapmayı bıraktığım an anlamıştım, bizim iş hobby işi değil, ciddiyet işi. arada bir hobiolarak yapılır mı, mahsuru yok bence..)

Enes ÇINAR

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmanı çok anlamsız buldum. quantumfisherman yazısının gölgesi üsttekiyle uyuşmuyor sanki. Soldaki şeklin balıkçı kayığı olduğunu zor anladım, üzerindekide şapka sanırım. Fikir güzel, ama fikri doğru yansıtabilmekte çok önemli. Çalışmalarına devam et doğru yolda gördüm seni ;)