Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Quarkta yanyana iki çalışma sayfası açma

hguleryuz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar kolay gelsin... ya ben quarkta iki çalışma sayfasını yanyana açmak istiyorum. çünkü iki sayfayı bir çalışmam lazım. bana yardımcı olu musunuzz lütfeenn...

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Sorunuzu tam anlamadım ama...

Sayfanın boyutlarını çalışacağınız ölçüde açsanız nasıl olur?

Yani New Document dediğinizde A4 yerine kendi ölçülerinizi verseniz diyorum.
Ama A4 olarak isterseniz iki sayfayı Page Layout penceresinde yanyana getirdiğinizde ikisi birden görünür zaten...

hguleryuz

🌱Yeni Üye🌱
ya benim sorunum ölçülerle değil aslında. ya şöyle açıklıyayım. ben bir dergi hazırlıyorum ve derginin orta sayfaları bir olacak yani iki sayfayı aynı alan üzerinde çalışmak isiyorum. bir ara göstermişelrdi ama şimdi hatırlayamıyorum . tabloid sayfa olacak herhaldee .. yani iki çalışma sayfası birbirine yapışık olacakk ..

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
cmd N ile yeni calısma belgesi acarken karsınıza üçük kutucuk çıkar
alt kısımda column guides yazıyor orası muhtemelen 1 oraya 2 yazdığınız takdirde yan yana 2 sayfa acacaktır diiğer kutucuklardanda deneme yanılma yoluyla ölcüsünü falan kendiniz ayarlayabilirsiniz. vaktim kısıtlı olduğu için ancak bu kadar yazabiliyorum umarım isinize yarar veya anlatabilmisimdir :D

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
New diyerek yeni bir sayfa açarken karşına gelen bölümde Facing Pages diye bişe var onu işaretlersen karşılıklı çift sayfa açabilirsin...

karizma_09

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım F4 e bas sayfaların göründüğü küçük bi percere çıkar o pencerede istediğin sayfayı istediğin yere taşıya bilirsin

bedo381

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.buyukkayseri.com

arkadaşım sayfalar bu şekilde ise F4 e bas gelen kutucumta A1 A2 A3 diye devam eder gider A2 yi fare ile tut A1 İn yanına at o zaman sayfa yan yana gelecektir.