Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam Malzemelerİ

mngreklam

🌱Yeni Üye🌱
A'dan Z'ye Reklam malzemesi satan yer arıyorum arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim. Reklam sektörüne yeni girdim.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
hangi ilde oldugunu belirtmemissin ama ben karaman ilinde iken Konyadan gülmenek reklam ve Kayseriden Devpa reklam Antalya(alanya) mia reklam ile alısveriş yapıyorduk irtibat için web sayfalarına bakmalısın benim aklımda yok
ben şuanda antalyada bir reklam şirketinde calısıyorum ama malzeme satısımız yok

ozgun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş geldin reklamcı kardeşim nereden olduğunu belirtmemissin ama konyaya ek olarak sayar reklamı tavsiye ederim

SuC

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zirveturk.org
Hasan beyin dediği ğibi istanbul reklam dan çalişibilirsiniz.
biz niğde ama istanbuldan çalışıyoruz yüzyüze ğelmemiş olmamıza ramen bir çok firmadan uygun ve
kaliteli malzemelri+güven li alışveriş şahsi ve menfati bir ilişki söz knusu değildir benim işim %100 görülüyosa övünç duymaya bir borç bilirim
saygılar..

DARKK88

🌱Yeni Üye🌱
ben yardımcı olayım size yanlız steadler boya ,dijital baskı makinesi , foreks,branda ,folyo ,lamınasyon,vs. yardımcı olurumm bana ulaşırsanız

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
istanbul da istanbul reklam 4*4 esnaf herşey var

omr.gurkan

🌱Yeni Üye🌱
hangi ilde olduğun ve netür işler yapacağın konusunda bilgi ver mevcut makinelerin nelerdir ona göre tavsiyelerde bulunabilirim.

CYB0RG

🌱Yeni Üye🌱
arkaş sayar reklamı önerdim bende öneririm

xaskimm

🌱Yeni Üye🌱
Hernevi Reklam Malzemeleri cnc kesim , ve dijital baskı (vutek 3.20) tek binada işinizi haledin çıkın

(Fiyat Listelerimiz Günceldir İçerikte Bulunmayanları telefonla danışa bilirsiniz)

Moderatör tarafında düzenlendi:

basartanitim

🌱Yeni Üye🌱
Adana veya Mersin yada çevre illerde iseniz yardımcı olabiliriz...Başar Tanıtım olarak her türlü reklam malzemesinin satışı yapmaktayız...

İyi Çalışmalar

By ÇaKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
istanbul reklamı tavsiye etmem
satış sonrası hizmetleri sıfır
ben şahsen onlardan memnun değilim

dijibaskici

🌱Yeni Üye🌱
bursadan Folpa ile çalışabilirsin her şey var a dan z ye kadar güvenilir ve dürüst esnafttır.

bager49

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben istanbul reklamlan calışıyorum bugune kadar bir sıkıtı göremedim müşteri diyaloğu olsun yardımlaşma anlamında güzel bir calışma politakaları var tavsiye ederim..