Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

19041973

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sektörde 6 ncı senem. kurumsal kimlik ve reklam çalışmaları yapmaktayım.. ekonomik nedenlerden dolayı freelance işlerinize talibim..
coreldraw ve photoshop kullanıyorum.çok iyi derecede
logo tasarımı kartvizit, kurumsal kimlik, dergi,broşür,katalog, tabela, afiş, totem,vb...

İlgilenen firma veya kişilerle pm yoluyla irtibat kurabiliriz.. İstenildiği taktirde referans çalışma ve kısa bir özgeçmiş gönderebilirim. İş bedeli ve ödeme şartları ikili görüşme sonrasında belirlenir.

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

turhanakay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pandamatbaa.com
her türlü tasarım

slm
izmirden turhan akay izmirde matba ile uğraşıyorum kendi matbamız bizim işleri sana yönlendirebilirim fakat iş başına ücret verebilirim birde fiyatın uçuk olmamalı biz işlerimize tasarım fiyatı koymuyoruz o yüzden bizden çıkacak amacımız güzel tasarımlarla müşteriye hitap etmek
El ilanı, katalog, logo, broşür en küük tasarımlarıda sana yollarız işi yaparsın internetten bana yollarsın her ay senin hesabına para havale edilir. ilgileniyorsan bana e-mail at *******@************

debian20

🌱Yeni Üye🌱
*********@****** web grafiker arkadaşlara ihtiyacım var frealenca fulltime farketmez

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İnternet üzerinden çalışabilecegim reklam ajansları ve matbaalar arıyorum. Sektörde deneyimim var ve çok iyi derecede Photoshop, CorelDraw, freehand, illustrator, indesing, quark, kullanıyorum. İlgilenenlerin özel mesaj ile ulaşmalarını rica ediyorum.

avunya

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
ozel bir tv kanalının basılı işlerinde calısacak genc yetenekli ve ingilizce bilmesi avantaj olacak grafiker arıyorum ilgilenirmisn?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...