Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklamcı

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
Brooklyn köprüsünde, bir bahar günü , kör bir adam dilencilik yapiyormus. Dizlerinin dibine bir tabela koymus. Üzerinde "DOGUSTAN KÖR" yaziliymis.

Herkes dilencinin önünden geçip gidiyormus. Bir REKLAMCI bunu görmüs. Tabelayi almis arkasina bir seyler yazmis, oldugu yere tekrar birakmis.

Ne olduysa olmus..... Gelip geçen ve bu tabeladaki yeni yaziyi okuyan herkes, baslamis dilencinin önündeki sapkaya, habire para atmaya....

Bir cümle yetmis onca kisiyi etkilemeye ve dilencinin sapkasinin kisa sürede agzina kadar parayla dolup tasmasina...

GÜZEL BIR BAHAR GÜNÜ... AMA BEN BAHARI GÖRMÜYORUM...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
guzel paylasımın ıcın tesekkurler

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
-Reklamcılık anlayışımı?
-Duyguları sömürmemi?
-Olayı başka açıdan değerlendirmemi?

Sanırım reklamcı,olayların konusunu bozmadan başka açıdan değerlendirendir.Sanırım bu olsa gerek..anladığım.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
-Reklamcılık anlayışımı?
-Duyguları sömürmemi?

Sanırım reklamcı,olayların konusunu bozmadan başka açıdan değerlendirendir.Sanırım bu olsa gerek..anladığım.

bencede sana katılıyorum

elagozlum

🌱Yeni Üye🌱
ben okadar etkilendimki.reklam hertürlü kazanırır vay be bizde kendimizi birşey biliyor zannediyorduk

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
-Reklamcılık anlayışımı?
-Duyguları sömürmemi?

Kesinlikle. Farklı bir gözle görüp insanların bunu algılayabileceği, etkileneceği bir duruma getiren kişidir reklamcı.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
yorumlarınız için sağolun devamı gelecek paylaşımların=)

şirine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aşk Nasıl Bir Duygu...

Napolyon bir gün düşman askerlerinden kaçarken bir bakkala girer. Bakkal Napolyonu hemen tanır ve saklar. Arkadan gelen düşman askerlerine de "şuraya doğru kaçan bir adam gördüm" der. Düşman askerleri gittikten 5 dakika sonra Napolyonun muhafızları gelir.

O anda bakkal :
- Efendim haddim olmayarak size bir şey sormak istiyorum. Ölümle burun buruna olmak nasıl bir duygu? diye sorduğu anda Napolyon
- Bre densiz. Sen kim oluyorsun da dünyayı titreten insana böyle bir soru soruyorsun der ve muhafızlara dizin bu herifi kurşuna diye emreder.

Bakkalın gözünü bağlarlar. 3 2 1 diye sayarlarken; Bakkal içinden "ne yaptım ben? Bak şimdi öleceğim." diye düşünürken bir el uzanır ve göz bağını açar. Bağı açan Napolyondur ve "işte böyle bir duygu" der.

Aşk ta böyle bir duygudur. Anlatılmaz sadece yaşanır...

şirine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aşk Nasıl Bir Duygu...

Napolyon bir gün düşman askerlerinden kaçarken bir bakkala girer. Bakkal Napolyonu hemen tanır ve saklar. Arkadan gelen düşman askerlerine de "şuraya doğru kaçan bir adam gördüm" der. Düşman askerleri gittikten 5 dakika sonra Napolyonun muhafızları gelir.

O anda bakkal :
- Efendim haddim olmayarak size bir şey sormak istiyorum. Ölümle burun buruna olmak nasıl bir duygu? diye sorduğu anda Napolyon
- Bre densiz. Sen kim oluyorsun da dünyayı titreten insana böyle bir soru soruyorsun der ve muhafızlara dizin bu herifi kurşuna diye emreder.

Bakkalın gözünü bağlarlar. 3 2 1 diye sayarlarken; Bakkal içinden "ne yaptım ben? Bak şimdi öleceğim." diye düşünürken bir el uzanır ve göz bağını açar. Bağı açan Napolyondur ve "işte böyle bir duygu" der.

crazy girl

sagopa14

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aşk Nasıl Bir Duygu...

O anda bakkal :

crazy girl

bu da güzel bazıları aşk nasıl bi duygu diye sorarsa bunu anlatcam:)

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşımlar süper ya biri pazarlama konusu diğeri gündelik yaşam harika:):):)

siberturc+

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vaay süper taktik uygulamak lazım belkide uyguluyoruz ama habersiz :D

reklamcılık kişiyi o markaya yönlendirmektir....

buda insanların duygularıyla oynamaktır...

albeni yaratmaktır müşteriyi oraya çekmektir...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Stratejiler... önemli olan kullanmak için doğru yer ve zaman