Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ReklamMax logo tasarımı

atanik

🌱Yeni Üye🌱
b-190490-logo.jpg

b-190487-logo.jpg

Merhabalar;
Maximum reklam yapmayı hedefeleyen Reklam Sistemimiz için logo tasarlamaya çalışıyorum.ama bir türlü içime sindiremedim.sizlerinde düşüncesini almak istiyorum.Teşekkürler

Benzer konular

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. sinden yansıma efektini kaldır diyecem ama zaten öylede böylede birşey yok...

2. si daha iyi görsel anlamda... ve fakat reklam'ın fontunu değiştirebilrsin daha hareketli birşey olabilir...

3. seçenek olarak ekolayzer hani şu müzik çaldıkça yükselip alçalan hareketli zımbırtı işte onunla bir tasarım yapabilirsin belki...

ama 2. üzerinde dur derim ben... :)

kolay gelsin...

alonefanky

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.terraspanturkiye.com
Logonun biraz yapılan işi çağrıştırması ii olur. reklamMax yazarken mM kısmında bitane m kullanmanda hoş durabilirdi. Dikkate çekerdi.

Ama ikisi arasında seçim yapacak olursam 1. derim.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. sinden yansıma efektini kaldır diyecem ama zaten öylede böylede birşey yok...

2. si daha iyi görsel anlamda... ve fakat reklam'ın fontunu değiştirebilrsin daha hareketli birşey olabilir...

3. seçenek olarak ekolayzer hani şu müzik çaldıkça yükselip alçalan hareketli zımbırtı işte onunla bir tasarım yapabilirsin belki...

ama 2. üzerinde dur derim ben...

kolay gelsin...
bence 1.si güzel yani yansıma ayrı bi hava katmış ve daha modern bi havası var 2. si daha cok eski tabela yazılarını anımsatıyor...1.si güzel ama 2.sinde ne yapılacağı yazdığın yazıdan anlaşılıyoken birincisinde bu pek yok ben ilkine böyle bi güzellik yapta tam olsun diyorum...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz daha düşün daha hoş alternatifler çıkacağına eminim

birde "reklam max" yerine "max reklam" olarak denesen mesela....

kolay gelsin iyi çalışmalar....

atanik

🌱Yeni Üye🌱
biraz daha düşün daha hoş alternatifler çıkacağına eminim

birde "reklam max" yerine "max reklam" olarak denesen mesela....

kolay gelsin iyi çalışmalar....

Öncelikle teşekkürler,
Biraz daha düşünüp kusursuz bir tasarım hazırlamak gerek.katılıyorum size.
Yalnız mecburen "reklam max" kullanmak zorundayız.

atanik

🌱Yeni Üye🌱

ama 2. üzerinde dur derim ben... :)

kolay gelsin...

öncelikle teşekkürler,

1.Aslında şimdi web2 logolarda yansıma çok sık kullanılmakta.Ondan dolayı eklemiştim.Ama biraz youtube benzeri gibi olacak onun için benimde biraz içim huzursuz oldu.Çünkü logo her sayfada küçük kutularda görüntülenecek.Bunu daha sonra yaptım çünkü 2. olan o kutulara sığmıyor ve küçültüldüğünde çok güzel durmuyor.

2.Fontu çok sade bir font olsun istemiştim.oldum olası sade fontlar beni daha çok etkiler.biraz ağır bir hava verir bana göre.dikkat edersek bütün büyük firmaların logoları çok yalındır.Ama tekrardan incelemekte fayda var.
3.Aslında düşünmüştüm anlamda maximum yavaşatan yükselen grafikler tarzı birşey olabilir. Biraz daha çalışalım :)

Son düzenleme:

atanik

🌱Yeni Üye🌱
Logonun biraz yapılan işi çağrıştırması ii olur. reklamMax yazarken mM kısmında bitane m kullanmanda hoş durabilirdi. Dikkate çekerdi.

Ama ikisi arasında seçim yapacak olursam 1. derim.

Öncelikle teşekkürler,

yapılan iş internet reklamcılığı.sizde bilirsiniz google adsense reklamlarını,aynı mantıkta çalışan yerel firma. şimdi tek m kullanma konusunda sizinle aynı fikirde değilim.Çünkü logo her reklamın altında kullanılacağı için akılda tek m ile kalacak.Zaten Web sayfası üzerinden çalışacağımız için adres sorunu yaşayacağız o zaman.onun için çift kullanmakta yarar var diye düşünüyorum.

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 1.si güzel yani yansıma ayrı bi hava katmış ve daha modern bi havası var 2. si daha cok eski tabela yazılarını anımsatıyor...1.si güzel ama 2.sinde ne yapılacağı yazdığın yazıdan anlaşılıyoken birincisinde bu pek yok ben ilkine böyle bi güzellik yapta tam olsun diyorum...

göz var nizam var ayrıca 2. de konrtastlık oluşturuyor kırmızı yani bir denge...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
göz var nizam var ayrıca 2. de konrtastlık oluşturuyor kırmızı yani bir denge...
kırmızılığı ikinisindede kullansın sorun bumudur sadece..ama ben hala aynı fkirdeyim 1.si daha moder zaten biraz küçük oynamalar yapılması gerektğini söylemiştim.

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende 1.sini beğendim eline sağlık....

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
2. çalışma daha iyi bence onun üzerinde devam et kolay gelsin

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
İçine sinmemesi normal ne yalan söyliyim benide tatmin etmedi daha farklı şeyler dene bence forumda logo bölümünü biraz incele ufkunu açacağına eminim kolay gelsin kardeş...

atanik

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben en iyisi oturup biraz daha düşüenyim daha güzel bişeyler çkarmaya çalışayım.tekrardan yorumlarınıza sunayım.hepinize çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar

dragut_3

🌱Yeni Üye🌱
2 hoş olmuş sade ve modern bi havası olmuş.. 2 nin üzerinde çalışmanı tavsiye ederim . iyi çalışmalar

ByMyLoVe

🌱Yeni Üye🌱
altaki yazı fontunu usteki logo ya uygulaya bilirsin

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pek iyi sayılmaz iyi çalışmalar...