Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

resmin üzerine yazı

emreeeeeee

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar bir problemim var quark 8 kullanıyorum yazının üzerıne resim gelmesi gerekıyor fakat resim arkaplanı olmayan bir gif resmi olunca quark bunu kabul etmıyor jpg resmi oluncada girintili ve çıkıntılı kısımlarında beyazlıklaroluyor arkaplanı olmayan gif koydugumda kabul etmedi bunla nasıl başa çıkabilirim ya da başka bir yolu varmı bunu yapmanın şimdiden teşekkur ederim.

Benzer konular

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimi dekupe yaptığın zaman pathini de yap tif kaydet sonra çağır düzelecektir. yada resmini dekupe yap arka planını at photoshopta sonra psd olarak kaydet ve resmi öyle çağır... sorun olmayacaktır..iyi calismalar

emreeeeeee

🌱Yeni Üye🌱
resimi dekupe yaptığın zaman pathini de yap tif kaydet sonra çağır düzelecektir. yada resmini dekupe yap arka planını at photoshopta sonra psd olarak kaydet ve resmi öyle çağır... sorun olmayacaktır..iyi calismalar

çok teşekkurederim ama bunu anlayamadım sorun bende tabiki ama şöle bişey yaptım bezier pentool vla alanı çizdim resmi içine cagardım bu sefer oldu sanırım ilk söyledigin buna tekamul edıyor yınede teşekkur efderim umarım benım yaptıgımdsa fduzgun bir yontemdir