Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

restaurant deneme logo çalışması

bboymuzo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başarabilecekmiyim nasıl gozukuyor :puke:

i5830046_seymen-logo-jpg

Kartvizit Sunum;

i5830144_seymen-kartvizit-jpg

Son düzenleme:

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle menü ve kartvizitteki logo farklı (yazı karakterleri)
menüde kullandığın gibi daha kalın yazı karakteri kullansan daha iyi olurmuş.

Gelelim Kartvizite;
Logoyu sol tarafa alıp daha da büyütebilirsin.
İsmin olduğu karakter hiç olmamış.
İletişim bilgilerinde hepsini ortaya toplamışsın adresi tek satıra indirip yayabilirsen hem biraz daha iyi olur.
Arka taraftaki ''sizleri aramızda görmekten onur duyarız'' cümlesi çok gereksiz olmuş, kartvizitten önce davetiye yaptın sanırım etkisinde kalmışsın.
Menü için;
Gereksiz davetiye yazısı burada da var..
Resimler az olduğu için seyrek koymak zorunda kalmışsın ama hoş durmamış, biraz daha resim ekleyebilirsen daha güzel olabilir..
Fiyat kısımlarında ki iki noktadan sonra ki boşluk hepsinde eşit değil, hizalamaya dikkat etmelisin..

Genel olarak sade şık çalışma, tebrik ederim emeğine sağlık.

bboymuzo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ediyorum dostum, ufak tefek hatalar var doğrudur onları artık yavaş yavaş yapmamaya çalışacağım.

Bortener

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence fontları tekrar gözden geçirmek gerekiyor, ayrıca menüdeki Türkçe karakterlerde sorun var. Çorba'daki "ç" tamam ama hemen altta ISKEMBE neden İŞKEMBE değil, bunları da gözden geçirmek, gerekirse fontu değiştirmek gerekiyor. Eline menüyü alan kişi ben olsam menüdeki yazıları Türkçe görmek isterim. Hatta bu şekilde gelen menüler olduğunda direkt olarak müdüre görüşlerimi bildiriyorum. Bunun dışında logo biraz daha belirgin olabilir.

Menüdeki rakamların tipografik yazılımlarını da gözden geçirin. Rakamlar alt alta durmuyor. Ya sağa tamamen kaysın ya da sekmelerle ayrı bir katmada sadece rakamları tasarlayın, hatta biraz daha bold karakter seçin, müşteriler çoğu zaman fiyatına göre seçim yaparlar, dikkat çekecek kısım fiyat bölümüdür.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...