Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ripleme modunda hangi program kullanıyorsunuz?

maxsimus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar baskı oncesi ripleme programı olarak ben photo print kullanıyorum.her makineye ait programmı var, yoksa istenilen program kullanılırmı?GZ print veya Iprint gibi programlardan bahsediyorum.

Benzer konular

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
digital baskı makinalarında genelde kendine ait programı vardır zaten rolanda ait olan versaworks programında baskıya hazırladıgında ister riple baskıya başlasın istersen riplerken bir yandanda baskıya başlasın.
umarım sorunu dogru anlamışımdır.

Aragorn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskıya gönderirken Maintop ile ripliyorum baskı makinesinde baskıyı başlatmak için King adlı bir program var onunla baskıyı basıyor. geçenlerde GZ print veya Iprint gibi programları gördüm özellikleri açıkçası beni çok şaşırttı. baskı esnasında iken bile pass ayarı değiştirilebiliyor. King programında sadece baskıya gönder ve nereden başlayacağını belirtiyorsun baskı esnasında başka bir şeye tıklarsan maalesef sorun yaşatıyor.

HaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
productionserver 4 rip programı kullanıyoruz

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
ben colorprint kullanıyorumm

aynı zamanda printer kontrol adı altında seninkine benzer bir program daha war bakinenin kontrolü için(pass-colorband-suction gibi ayarlar ve baskı için) ama aynı işlemleri colorprinttede yapabiliyorum.

tubikaks

🌱Yeni Üye🌱
ben photoprint kullandım baskı öncesi ripplerken baskıya liyu diye makinanın programıyla geçiyor
ayrıca mimaki kullanırkende perfectprint diye bi program kullandım

murat06po

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşlar

bana teckwin marka tecklight 2500 makinanın cd leri lazım elinde olan birileri varmı acaba

digitalci

🌱Yeni Üye🌱
ben wasatch soft rip 9.1 kullanıyorummakinam ise nur fresco 3200 8 color

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maintop 5.0 pro kullanıyorum aynı zamanda bazı dizaynlarıda direk o programda yapıyorum. makineye göndermedede printmon kullanıyorum çalışma esnasında ayar imkanı veriyor.

ankara1982

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anadoludijitalreklam.com
selam arkadaşlar ben photoprınt v5 kullanıyordum ama cd yi kaybettim şuan elinde bulunan serviste yok bir firma çinden getirecegini söyleyip 1000 tl para istedi ama bana inandırıcı gelmedi şimdi makinemde baskı programım yok sadece cd nin kabı ve kaydettigim şifresi var bana teknik servis yada tavsiyede bulunacak meslektaş arkadaşlar lazım şimdiden teşekkür ederim