Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ruj

JeLib10xx

🌱Yeni Üye🌱
iLk çalışmam :sweating:çokmu kötü ?
rujjyo6.jpg

Benzer konular

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
üstünde biraz daha çalışılması gerek eline sağlık

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
slogan daha çarpıcı olmalı, ayrıca ürün ismini aynı karakterde kullanmalısın, t-shirt üzerindeki senin tasarımınsa iyi fikir olmuş, ürünleri ten de kullanmana da gerek yok bence abartılı olmuş.
tasarım iyi sadece denge sorunu var.

saygılarımla

JeLib10xx

🌱Yeni Üye🌱
evet fikir benim.tek iyi olanda o zaten :) teşekkür ederm

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kadının saç rengini ve fonda biraz oynamalar yaparsan daha çarpıcı duracağını düşünüyorum...

sunshine20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hevesini kırmak istemem ama iyi bir çalışma değil daha fazla çalışmalısın

JeLib10xx

🌱Yeni Üye🌱
hevesini kırmak istemem ama iyi bir çalışma değil daha fazla çalışmalısın

yorumun için saol.iyi olmaya çalışıyorum.ilk çalışmada başarılı olmam imkansızdı zaten.ben bu konuda hiçbir eğitim almadım sonuçta.kendi kendıme bişileri ögrenmeye çalışıyorum.tekrar tşk

qrafiX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok çalışmalısın :)

"Eğitimle de alakası yok :)
Bende kendı kendıme ogrendm ve sadece 1program deil aynı anda 4-5 programı ...
okulumda var :) 4,30 cıkıp 5de ewde oluyorum...

Ama calısıyorum cunku onem veriyorum...

İllaki bir yerden eğitim almaya gerek yok:)

deniz55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinamikajans.com
üstünde çalışman gerekiyor, çok kötü demiyelim karamsarlığa sebep oluruz... Çalışınca yapabilecegini düşünüyorum.

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
her şeyden evvel tipografi ile uğraş biraz..Yazı deyip geçme..Yazı rengi de kesinlikle çok kötü..kalın bold ve açık bir renk olmalı bu tasarıma göre . Çünkü okunmuyor..N harfi neden büyük. anlamsız bence. Yaptığın her şeyin bir sebebi olmalı. ayrıca ruj posterinde saçlar neden mavi..tişörtün üstünde neden ruj resimleri var. Mesela sadece kalın bir dudak görseli kullanabilirdin bu çalışma için..Amacın ruj sattırmak...Hevesini kırmak değil amacım. Sadece eleştirerek faydalı olmak..Saygılar sevgiler

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi işlenerek iyi bir yere gelebilir... ama şunu unutmamak gerekir. reklamın amacı satıştır. satmak için de ürünün ön plana çıkması gerekir. bu işte üründen önce modelin saçı ve giydiği şey dikkat çekiyor.

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişte şöyle bişey düşünsek.... siyah beyaz heryer sadece dudaklar kıpkırmızı! solda da slogan ve ürün.... slogan ise daha okunaklı ve estetik olmalı.. script bir font öneririm.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Zaten bir tasarım göremedim (resmi sen çekmediysen tabi) dudaklardaki mavi çok itici durmuş.

pckoloq

🌱Yeni Üye🌱
Maksat ruju ön plana çıkarmaksa.. kadın bu sekilde dudak ve saclarıyla oynanarak değiştirilmemelii.. tasarımlarda grafik agızlıklı ve montaj unsuru içerek düşünceler agırlı oldugunda.. hedef nesnenin burada bu kız oluyor her yeriyle oynaman biraz karısıklıga neden olmus.. kızın bedeninde kullandıgın efect ve tşört hayal gücünü ve yaratıcılıgını gösteriyor..

Slogan yazım biçimi.. ise tasarımında emanet kalmıs.. yani daha sadece basit bir fontla okutsan daha iyi olabilir..

slogan olarak önerim ise.. "sen hangisisin" olabilir.. kadını neredeyse kıyafet ve tşörtüyle ruja bürüdüğün için.. yada "kendini seç" biliyorsun günlük yasantıda kadınlar o günü rengini secerler kendini rahatlattıgını düşünür.. ve ben buyum der.. sloglar acık ve net olmak zorunda değil.. izleyici düşünebilmeli ve bir sonraki olası cümleyi çözebilmelidir..

Fon beyaz olursa daha da sade olabilir calısman.. ve ruj.. ruju ise bu kadar estetik calısman arasında bu kadar büyük kullanmana da gerek yok.. tek eksik ruj markası.. onuda bi köşeye yapıstırdıgında..

çalışma biraz daha profesyonelleşebilir..

soner81

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık, güzel ama biraz fazla abartılı

sharaph

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ayyildizforum.net
Sloganlar görünmüyor. Ayrıca çözünürlük de çok düşük. daha çok paint ile desteklenmiş gibi :)

manken kızımız da çok curcunalı :D şöyle işveli ve yüksek çözünürlüklü bir dudak, yanında ruj sade bir şekilde kullanılabilirdi. ilk çalışmam diyorsun, ilk değil ilk 100 çalışmanı kendine dert etme. çalışmaya devam olacaktır...

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
saç rengi dudak rengi ve tendeki ürünler çok abartılı olmuş ama biraz daha ugraşmalısın kolay gelsin.

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çok abartılmış bir çalışma