Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

S.a herkese iyi çalışmalar Sucuk Logosu

Hayalmean

🌱Yeni Üye🌱
Beyler herkese öncelikle iyi günler diliyorum.

Şoray et sucuk adında bi şirket kurma aşamasındayız ve logo çalışması yaptım yalnız işyerimde kaldı sizden de Bu yönde yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler..

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
istediğin ne?
işyerine gidip logo çalışmasını mı bulup getirelim?

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Forum Kurallarına Uyulması Hakkında....

Beyler herkese öncelikle iyi günler diliyorum.

Şoray et sucuk adında bi şirket kurma aşamasındayız ve logo çalışması yaptım yalnız işyerimde kaldı sizden de Bu yönde yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler..

FORUM KURALLARI MUTLAKA OKUYUNUZ

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir.

Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.

Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)

Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları Bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Faydalı Olması Dileğiyle....