Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Safranbolu Proje

YaLquzaq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Acemice bir çalışma oldu. Yorumlarınızı bekliyorum.

Dipçe: Grafiker değilim. Programlamacıyım boş zaman öldürmek için corel kurcalıyorum şu sıralar.

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Yazılarla arkadaki görseller birbirine girmiş, yazıların arkasından küçülterek kenara çekin görselleri. Çok çok eleştiriye ihtiyacı var, aslında sıfırdan yapılması lazım :D

YaLquzaq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam daha 15 dakika önce bitti sabah siftah yaptım corele. O görseller tek bir resim. Plotter makinası komple. Kaç kez sıfırdan yapmam gerekeceğini ölçmem gerekli burada farkındayım :)

Bthnkrgz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İyi günler yorum yapmak gerekirse herşey iç içe olmus yani gözü yoruyor emeğinize sağlık :)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
hocam madem programlamacısın grafik programlarını kullanarak zaten öldürüyorsun o zamanı bende bilgisayar programcılığını okudum liseye kadar üniversite okumadığım için bıraktım. sonra grafiğe yöneldim madem programcısın hiç bulaşma bence bu tür işlere hani ben senin yerinde olsam proje üretip program yazardım. sunumumu yapıp web sitemde yayınlardım.. elbet bir alıcı çıkacaktır. yanlış mıyım ?

Grekonia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendi düşüncemi söylüyorum bence üstünde daha fazla çalışmasın hiç begenmedim üzerinde daha fazla çalışırsan bence daha güzel birşeyler olacağından eminim. iyi çalışmalar...

YaLquzaq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İyi günler yorum yapmak gerekirse herşey iç içe olmus yani gözü yoruyor emeğinize sağlık :)

Eyvallah hocam sağ ol yorumun için.

hocam madem programlamacısın grafik programlarını kullanarak zaten öldürüyorsun o zamanı bende bilgisayar programcılığını okudum liseye kadar üniversite okumadığım için bıraktım. sonra grafiğe yöneldim madem programcısın hiç bulaşma bence bu tür işlere hani ben senin yerinde olsam proje üretip program yazardım. sunumumu yapıp web sitemde yayınlardım.. elbet bir alıcı çıkacaktır. yanlış mıyım ?

Grafikerlik yapmak gibi bir niyetim yok hocam. Boş vakitte farklı şeylerle uğraşmak niyetindeyim sadece. Bence de herkes kendi işini yapmalı.

kendi düşüncemi söylüyorum bence üstünde daha fazla çalışmasın hiç begenmedim üzerinde daha fazla çalışırsan bence daha güzel birşeyler olacağından eminim. iyi çalışmalar...

Sağ ol hocam. bir dahaki boş zamanımda umarım daha fazla çalışma fırsatım olur.

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence iyi bir uğraş bulmuşsun, zamanla gelişirsin.. Sitedeki örnekleri inceleyerek de kendi eksiklerini bulabilirsin.. Nice grafikerlerden farkın yok bence :p

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Örnekler incelemeni tavsiye ederim,boş vakiti ilk önce bu yanda öldür derim ;)