Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Safranbolu Ramazan Etk. Logo

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık Erkan güzel olmuş..
Fakat yıldızları daha dengeli dağıtabilirdin ;)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çizim fena değil ama logo olarak kullanılabilir mi? Antetli kağıt veya kartvizit üzerinde görmek gerekir ...

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eline sağlık Erkan güzel olmuş..
Fakat yıldızları daha dengeli dağıtabilirdin ;)

teşekkürler value. yok yana doğru yıldızlar devam ediordu zaten de ben logo olarak attım diye komple cizimi yüklemedim. yildizlari simetrik atmadim zaten.:) az dönüş yapayim die yükledim zaten. yoksam bu aralar calismadan cok şablon paylaşımı yapılıyor :)

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çizim fena değil ama logo olarak kullanılabilir mi? Antetli kağıt veya kartvizit üzerinde görmek gerekir ...

zxxxe bu bir kurumsal logosu değil etkinlik logosu. o nedenle kurumsal kimlik unsurlarında yer almadı. Davetiye, sahne bilboard, broşür ve afişlerde kullanılan bir logo. Bu çalışmayı kartvizit üstünde görmeyi istediğinden eminmisin? :))

mavimisina

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık tasarım gayet güzel olmuş, ayrıntılar konuşulabilir.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler value. yok yana doğru yıldızlar devam ediordu zaten de ben logo olarak attım diye komple cizimi yüklemedim. yildizlari simetrik atmadim zaten.:) az dönüş yapayim die yükledim zaten. yoksam bu aralar calismadan cok şablon paylaşımı yapılıyor :)

Anladım, uzun süredir yoktun evet :)
Çalışmalarını görmek isteriz.. Sık sık uğra mümkünse...

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Anladım, uzun süredir yoktun evet :)
Çalışmalarını görmek isteriz.. Sık sık uğra mümkünse...

malum sezon öncesi hazırlıklar vardı bu ara ajanda takvim vb. şablon çıkardığım için vakit bulamadım desem yeridir. zaten yeni yıl geçsin paylaşıcam hepsini . şimdi malum gizlilik politikası :p var :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
malum sezon öncesi hazırlıklar vardı bu ara ajanda takvim vb. şablon çıkardığım için vakit bulamadım desem yeridir. zaten yeni yıl geçsin paylaşıcam hepsini . şimdi malum gizlilik politikası :p var :)

İki kişinin bildiği sır değildir :D:D
Hem aileyiz şunun şurasında, yabancı yok bişiycik olmaz :D:D

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
dett. :D yemesler :) yeniyıldan sonra 2013 ajandalarini atarim:p

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bu olumsuz yorum yapanlara gerçekten fit oluyorum yok şurası olmamış yok burası olmamış :( arkadaşlar yorum yapmaktan ziyade birbirimize destek olmak gerekmez mi sonuçta yapılan bir emek ortada burada herkes az çok grafik programları kullanaların sitesi zaten bunun ilgilenmiyorlar burada ne iş olur ki onlar genelde başka sitelerde olurlar onun için yapılan hangi çalışma olursa olsun emeğine sağlık diyelim yorumlarımız kendimize saklayalım yada o konuda sesiz kalalım.:) erkan mjs içinde saol diyorum başarılara çalışmalarında

Son düzenleme:

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bu olumsuz yorum yapanlara gerçekten fit oluyorum yok şurası olmamış yok burası olmamış :( arkadaşlar yorum yapmaktan ziyade birbirimize destek olmak gerekmez mi sonuçta yapılan bir emek ortada burada herkes az çok grafik programları kullanaların sitesi zaten bunun ilgilenmiyorlar burada ne iş olur ki onlar genelde başka sitelerde olurlar onun için yapılan hangi çalışma olursa olsun emeğine sağlık diyelim yorumlarımız kendimize saklayalım yada o konuda sesiz kalalım erkan saol mjs için iyi çalışmalar