Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Safranbolu Saat Kulesi ve Zaman Ölçerler Sempozyumu

director_serdar

🌱Yeni Üye🌱

Daha öncede paylaşmıştım silinmiş. İlk afiş çalışmam her türlü eleştiriye açıktır. Teşekkürler.

Benzer konular

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
''Ve'' fazlalık gıbı durmuş.ve sol tarafta tarihi yazdıgın bölümü kuleye benzetmeye çalışmışssın,o yazıları dıştan çizgi yada tuğla ile kaplansa daha hoş durabilir.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aşağıdaki logoları sağ tarafa alsanız ve yazıları kenarlara bu derece yaklaştırmasanız nasıl olur? Ayrıca alt kısımlarda fon rengi ile yazı renkleri birbirine çok yaklaştığı için yazıların okunabilirliği azalmış gibi. Güzel bir çalışma olmuş. İyi çalışmalar.

director_serdar

🌱Yeni Üye🌱
Elinize sağlık, benim gözüme tek takılan başlıktaki 've' nin yazı düzenini bozuyor olması.

teşekkürler. "ve" yazısı afiş hazırladığım kişiler tarafından öyle istendi aslında safranbolu saat kulesi yasınının hemen yanındaydı. size katılıyorum yazı düzenini bozuyor. dediğim gibi böyle istediler yapcak bişiy yok :)

director_serdar

🌱Yeni Üye🌱
''Ve'' fazlalık gıbı durmuş.ve sol tarafta tarihi yazdıgın bölümü kuleye benzetmeye çalışmışssın,o yazıları dıştan çizgi yada tuğla ile kaplansa daha hoş durabilir.

teşekkürler. kule olarak düşünmemiştim esasında ama siz öyle algılayınca verdiğiniz fikir hoşuma gitti o şekilde de yapılabililir. dediğim gibi ilk afiş çalışmam değer verip fikirlerinizi paylaştığınız için tekrar teşekkürler

director_serdar

🌱Yeni Üye🌱
Aşağıdaki logoları sağ tarafa alsanız ve yazıları kenarlara bu derece yaklaştırmasanız nasıl olur? Ayrıca alt kısımlarda fon rengi ile yazı renkleri birbirine çok yaklaştığı için yazıların okunabilirliği azalmış gibi. Güzel bir çalışma olmuş. İyi çalışmalar.

teşekkürler değerli yorumunuz için, yazıların okunabilirliği de yine afişteki renk uyumuna takılınıp kalındığı için oldu kontrast oluşturacak açık tonlu bi şekilde yazılsa daha iyi olurdu bu şekilde istendi bende öyle yaptım :) sol alt köşedeki yazıyı resmin üzerine çıkacak şekilde yazılmasını söylüyosunuz anladığım kadarıyla yine yazı rengiyle birlikte uygulandığı zaman sizinde söylediğiniz üzere daha başarılı olabilir teşekkürler tekrar