Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sagopa Kajmer El Çizimim

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
01102006001pu2os1ab3.jpg

yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
1. Harflerin perspektifinde hatalar var.
2. Sagopa kajmer'in anatomisinde müthiş hatalar var. Bunları incelemenizi tavsiye ederim. Başarılar.

oguzhanugur

🌱Yeni Üye🌱
Sagopa yazısının yere yansımasını güzel yapmışsın :)

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizimde bariz belli hatalar var ornk kafayla gövde orantısız kollar küçük tişört hatalı falan filan..sagopayı çok severim ama sagopanın zıhınsel özürlü versıyonu gibi olmuş:):)..ama herşydn önce emeğine sağlık..

Cicek87

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle eline sağlık eğer eğitim olmadıysan bu konu ile ilgili çok iyi yeteneklisin diyebilirim. anotomide sorun war gözüküyor.. ve yukarıda ki yazılarda perspektif sorunu war

gogo47

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş olmuş sagocu olduğum için hataları görmezden geliom;)

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle eline sağlık eğer eğitim olmadıysan bu konu ile ilgili çok iyi yeteneklisin diyebilirim. anotomide sorun war gözüküyor.. ve yukarıda ki yazılarda perspektif sorunu war

Çiçek87 in dediği gibi perspektifte hatalar var soru işaretinide yanlış konmuşsun birde tasarımda sagonun diz kısımları çok garip duruyor. :) ocuklar duymasındaki çaycı hüseyin gibi olmuş :) oturma açısında biraz daha çalış ama genel olarak bakarsak gerçekten güzel çizmişsin.

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
Evet dedikleri qibi perspektifte hata var bütün qün :D perspektif görmekten beynim sulanıyor çizimlerde artık Dedikleri gibi anatomide sorun var orantısız gövde ile baş ve eller çok küçük Kalmış Mic. ise gömülmüş resmen :D

10UR34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
soru işareti Evliya-yı Rap olucak :D bildim dimi