Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Savaşa Hayır

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Savaşa hayır çalışmalarımın bir başka serisi.

2 çalışmam sizlerle

iyi seyirler.

SAVAŞA HAYIR

savaahayrsilahalmasrp5.jpg

savaahayrsilahyataynv6.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
2.çalışma daha güzel olmuş bence ellerine sağlık

deray_ca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 2. si daha güzel olmuş. emeğine sağlık.

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. çalışma daha etkileyici duruyo eline sağlık

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
konuşabilsem ah
bir konuşabilsem
haykırırdım
SAVAŞA HAYIR DİYE...

silah konuşmamış ama çalışmanı güzel konuşturmuşsun...eline sağlık şükrü...2. çalışma diyorum arkadaşım...eline yüreğine sağlık...

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
eline sağlık 1. fikir fena değil ama 2. çalışma gerçekten güzel anlatmış

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Birinci cidden hani afiş olarak bir yerde düşünüdğünde kompozisyon olarak başarılı kadraj dik ve hayal ettiğinde hoş duruyor ama içeriği slogan hariç çok gördüm bu tarzda afiş , ama ikinci çok daha etkileyici bir şekle sahip sadece boş alan çok yan kadraj kullanman gerekiyor elbette ama boşluk konusuna odaklanarak bir şekilde tasarlamak lazım tabi :D

Emeğine sağlık başarılar dilerim ...

muratiff

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Konu, çalışma, incelik mükemmel, çok beğendim ve çok başarılı, yanlız savaşlarda son 100 yıldır magnum silahı pek kullanılmıyor, AK47 kaleşnikof yada g3 avcı tüfeği biraz daha uygun olabilir.

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şahsen ben ikisini de çok beğendim. Ellerine, yüreğine, aklına, fikrine sağlık. Teşekkürler...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
savaşa hayır

2.çalışma daha güzel olmuş bence ellerine sağlık

Güzel yorumunuz için teşekkürler. Bende ikinciden yanaydım. umarım beğenierimiz yerindedir.Tekrar teşekkürler

bence 2. si daha güzel olmuş. emeğine sağlık.

2. Çalımada karar kıldıgınız ve yorum yaptığınız için teşekkürler.

2. çalışma daha etkileyici duruyo eline sağlık

2. Çalışmada güzel gördüğünüz herşey için teşekkürler.

konuşabilsem ah
bir konuşabilsem
haykırırdım
SAVAŞA HAYIR DİYE...

silah konuşmamış ama çalışmanı güzel konuşturmuşsun...eline sağlık şükrü...2. çalışma diyorum arkadaşım...eline yüreğine sağlık...

Çok değerli Arkadaşım. Bu güzel yorumunla mutlu ettin ve düşüncen içinde teşekkürlerimi borçluyum.
Teşekkürler.

eline sağlık 1. fikir fena değil ama 2. çalışma gerçekten güzel anlatmış

ÇAlışmalar hakkında ki görüşünüz için teşekkürler 2. diyoruz.

Birinci cidden hani afiş olarak bir yerde düşünüdğünde kompozisyon olarak başarılı kadraj dik ve hayal ettiğinde hoş duruyor ama içeriği slogan hariç çok gördüm bu tarzda afiş , ama ikinci çok daha etkileyici bir şekle sahip sadece boş alan çok yan kadraj kullanman gerekiyor elbette ama boşluk konusuna odaklanarak bir şekilde tasarlamak lazım tabi :D

Emeğine sağlık başarılar dilerim ...

Güzel yorumunuz için teşekkür ettim evet dediğiniz gibi ilk çalışma düşünüldüğünde akla ilk gelen şeydir.

İkinci çalışmamda biraz daha derinlemesine bir çalışma oldu.

Tekrar teşekkürler güzel yorumlarınız için.

Konu, çalışma, incelik mükemmel, çok beğendim ve çok başarılı, yanlız savaşlarda son 100 yıldır magnum silahı pek kullanılmıyor, AK47 kaleşnikof yada g3 avcı tüfeği biraz daha uygun olabilir.

Savaşa hayır

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle.

Ben bur da savaşın bir parçasını ele alarak hareket ettim.
Evet haklısınız. Bur da sadece silah değil dikkat ederseniz Tipografik bir silah içinde savaş, vahşet, ölüm, vb öğeler içermekte... Bu nedenle bir ordu, savaşan bir ülke gibi görmek istersen sanırım daha yerinde olmuş olur. Diğer çalışmalarım yapım aşamasında...

Tekrar teşekkür ettim.

Şahsen ben ikisini de çok beğendim. Ellerine, yüreğine, aklına, fikrine sağlık. Teşekkürler...

Güzel yorumun için teşekküre ederim. sağlık herkezle olsun.

Herkese Güzel yorumu için çok teşekkürler.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Ortaya başarılı bir çalışma çıkmış.Emeğinize sağlık.

Savaşa hayır!

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iki çalışmada çok başarılı tebrik ederim...bende 2. diyorum birincide çok iyi fakat eksik bişeyler var...ayrıca ben olsam 2. çalışmada parantez işareti şeklindeki bariyeri bal dan yapar ve aşağı doğru bal damlacıkları akıtırdım çok çarpıcı olurdu ;) ayrıca şükrü bey kavramsal yönünüz çok sağlam çalışmalarınıza zevkle bakıyorum başarılar.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet sade ve iyi bir iş eline sağlık... ama 2. çalışmanda savaşa hayır yazılarında font boyutlarında orantısız oynaman gerçeği söylemek gerekirse bana çok itici geldi... fontun herzaman orjinal hali tercihimdir... birde haykırırdım derken kopyalamadan olsa gerek sanırım bir yazım hatası var... kolay gelsin iyi çalışmalar...

hayrish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 calısma cok hos olmus elıne saglık:)

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her iki fikir de güzel fakat ikincisi daha vurucu ( ne kadar doğru bir sıfat seçimi oldu bilemiyorum ama... ) olmuş.
grafiker arkadaşların maşallahı var bir konu üzerinde çalışmaya başlayınca fikirler havada uçuşuyor tabir-i caiz ise geldikçe geliyor :)
"savaşa hayır" diyen bu çalışmalar da benim amatör gözüme çok başarılı göründüler. tebrikler.

tugba123

🌱Yeni Üye🌱
1. çalışma güzel ama 2. çalışma manyak olmus... valla kardeş tebrişk ederimm

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Ortaya başarılı bir çalışma çıkmış.Emeğinize sağlık.

Savaşa hayır!

Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Savaşa Hayır ! !

iki çalışmada çok başarılı tebrik ederim...bende 2. diyorum birincide çok iyi fakat eksik bişeyler var...ayrıca ben olsam 2. çalışmada parantez işareti şeklindeki bariyeri bal dan yapar ve aşağı doğru bal damlacıkları akıtırdım çok çarpıcı olurdu ;) ayrıca şükrü bey kavramsal yönünüz çok sağlam çalışmalarınıza zevkle bakıyorum başarılar.

Efendim öncelikle yapmış olduğunuz yorum ve gösüşleriniz için teşekkürler.

2. çalışmada karar kılındığı için mutluyum.

Dikkat ederseniz savaşı tipoğrafik düzen içerisinde sunuyorum. bence bala da gerek yok. yineden sizin düşünceniz saygı duyarım.

Çalışmalarıma zevkle baktığınız için teşekkürler.

gayet sade ve iyi bir iş eline sağlık... ama 2. çalışmanda savaşa hayır yazılarında font boyutlarında orantısız oynaman gerçeği söylemek gerekirse bana çok itici geldi... fontun herzaman orjinal hali tercihimdir... birde haykırırdım derken kopyalamadan olsa gerek sanırım bir yazım hatası var... kolay gelsin iyi çalışmalar...

Yorumunuz için teşekkürler.

Fontların oynama yada esnemeleri hız hissini vermek amaçlı yapılmış olup etki sağlaması istendi. sanırım bundan dolayı.

yazım hatasını gördüm uyarınız içinde teşekkürler.

Sizede iyi çalışmalar.

2 calısma cok hos olmus elıne saglık:)

değerli yorumunuz için teşekkürler.

her iki fikir de güzel fakat ikincisi daha vurucu ( ne kadar doğru bir sıfat seçimi oldu bilemiyorum ama... ) olmuş.
grafiker arkadaşların maşallahı var bir konu üzerinde çalışmaya başlayınca fikirler havada uçuşuyor tabir-i caiz ise geldikçe geliyor :)
"savaşa hayır" diyen bu çalışmalar da benim amatör gözüme çok başarılı göründüler. tebrikler.

Öncelikler güzel yorumunzu için teşekkürler.

Herkesin orumu önemli benim için.

Teşekkürler

1. çalışma güzel ama 2. çalışma manyak olmus... valla kardeş tebrişk ederimm

Güzel yorumunuz için teşekkürler. 2. Çalışmada herkez hemfikir. tekrar teşekkür ettim

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmaların gerçekten çok guzel 2 çisi benım daha çok hosuma gıttı
emeğinie saglık
paylaşm için tesekkurler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede 2. çalışma güzel olmuş emeğine sağlık
savaşa hayırrrrrrrrr diyelim bizde