Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hayır deme zamanı. SAVAŞA HAYIR

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Savaşın sık yaşandığı bu günlerde ben kendime yediremedim sessiz kalmayı.
Herkesi duyarlı olmaya bekliyorum.
yapmış olduğum çalışma için görseller ararken inanın AĞLADIM. yazık ölenler bugün olar, yarın biz olabiliriz.

Sizinle Amerikanın 5. Başkanının söylemiş olduğu bir sözle bırakıyorum.
Abraham Lincaln, Düşmanlarına çok yumuşak bir dil kullanırdı. Bazıları bunu hoş görmeyerek sordular.
"Düşmanlarını yok etmek varken, onları okşamanızı anlamıyoruz."
Lincaln, onlara şu cevabı verdi.
"Düşmanları kendimize dost etmekle onları zeten yok etmiş olmuyor muyuz?"

Evet Bende "SAVAŞA HAYIR" diyorum.
iyi seyirler

savaahayr01cy1.jpg

savaahayr02we9.jpg

Benzer konular

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
çalışmalarımı bu iki günde yaptım.

uzun süreli bir çalışmayla daha güzel ve daha iyi bir çalışmayı kısa zamanda göreceksiniz.

SAVAŞA HAYIR

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalısmalarınızı cok sevdım..inşallah gunumuzde savaslar bıter,bebekler,analar,babalar...güler...bende SAVAŞA HAYIR!!! diyorum....
Bu calısma ıcın sana cok tesekkur edıyorum...basarılar dılıyorum...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
çalısmalarınızı cok sevdım..inşallah gunumuzde savaslar bıter,bebekler,analar,babalar...güler...bende SAVAŞA HAYIR!!! diyorum....
Bu calısma ıcın sana cok tesekkur edıyorum...basarılar dılıyorum...

Güzel yorumunzla sevindirdiniz beni.

Savaş çözüm olmamalı bence. sevgi bile düşmanı zaten ortadan kaldırıyor.

SAVAŞA HAYIR!!!

ereyler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
savaşa hayır

çalışmalarından ötürü sizi kutlarım onlarda sizin gibi düşünse

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğiniz mesaj kuşkusuz çook anlamlı ancak 2. çalışmada yer vermiş olduğunuz açıklamayı okumak çook güç.. Rengi yada puntosu değişmeli bence....

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Verdiğiniz mesaj kuşkusuz çook anlamlı ancak 2. çalışmada yer vermiş olduğunuz açıklamayı okumak çook güç.. Rengi yada puntosu değişmeli bence....

Teşekkürler katılımızın için. yorumunuz için teşekkürler.

Evet haklısınız sanırım bende iki çalışma arasında karar kılamadım ve ikisinide yükleyeyim dedim. Tekrar teşekkürler yorumunuz için.

SAVAŞA HAYIR!!!

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kullandığınız resimler internetin herköşesinde bulunabilir ama bilmiyorum ben resimdekilerin ailelerini tekrar tekrar üzeceğini ve o anları yaşayıpta hayatta olanların duygularını tekrar etkileyeceğini düşünmekteyim..Hassas bir konu olduğundan resim kullanılmadan çalışılırsa sanırım daha düşünceli davranılmış olur..

Abraham lincoln kim? Galatasaraylı Linconl ün akrabasımı? Ondan örnekler verileceğine ben size alıntı bir yazıdan örnek vereyim..

''...
Yurtta barış, dünyada barış için çalışıyoruz.
Dünya Savaşına sebebiyet verirken Mustafa Kemal Atatürk, milletine barış getirmiş; "Yurtta sulh, cihanda sulh" sözüyle de savaşın değil, barışın taraftarı olduğunu göstermiştir. İşte, Mustafa Kemal Atatürk'ün ve onun bir ferdi olduğu Türk milletinin yüceliği ve büyüklüğü bundan ileri gelir....''

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Kullandığınız resimler internetin herköşesinde bulunabilir ama bilmiyorum ben resimdekilerin ailelerini tekrar tekrar üzeceğini ve o anları yaşayıpta hayatta olanların duygularını tekrar etkileyeceğini düşünmekteyim..Hassas bir konu olduğundan resim kullanılmadan çalışılırsa sanırım daha düşünceli davranılmış olur..

Abraham lincoln kim? Galatasaraylı Linconl ün akrabasımı? Ondan örnekler verileceğine ben size alıntı bir yazıdan örnek vereyim..

''...
Yurtta barış, dünyada barış için çalışıyoruz.
Dünya Savaşına sebebiyet verirken Mustafa Kemal Atatürk, milletine barış getirmiş; "Yurtta sulh, cihanda sulh" sözüyle de savaşın değil, barışın taraftarı olduğunu göstermiştir. İşte, Mustafa Kemal Atatürk'ün ve onun bir ferdi olduğu Türk milletinin yüceliği ve büyüklüğü bundan ileri gelir....''

Anlıyorum haklı olabilirsiniz ama görsellerle bir iletişimkurmak daha farklıdır diye düşünüyorum. bunlar bugun bu ülkede dğil ve göreceklerinide sanmıyorum.
hassas bir konu olduğu kesin.

Birde Bildiğimiz üzre "Yurtta sulh, cihanda sulh" bunu herkesn bildiğini ve tğrk milletinin ne kadar yüce ve anlayışlı olduğunu biliriz.

ben burda ince ama derin bir nokta olan savaşın nedenleri cve çıkaran ülkelerden birinin örnegini vererek kime gönderme yapacağımı düşündüm ve Abraham Lincoln un sösüzle çelişen bir ülkeyi ele aldım.

Ben burda savaşı savaşmayarak kazanmayı anlatan bir sözle bütünleştirmek istedim...

birde işi espiriye dökmek değil işin içeriğini ve duygusunu anlata bilecek başka yolda olabilirdi...

Tekrar güzel yorumunuz için teşekkürler.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
iki çalışmada da "savaşa" kelimeleri okunmuyor, uzaktan bunu gören bir insan amacı anlamayabilir.

evet sanırım haklısınız. yazılar okunmuyor bunu kısa zamanda yaptım savaşın durumundan etkilenerek ve fotoğları bile ararken dahada sinirlendim ve üzüldüm bi o kadarda.

bunu düzelticem bilğiniz olsun sağolun.

yalnızımm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişinizle çok güzel bir mesaj vermişsinizzzzz keske hiç savaş nedir bilmeseydikkk de böyle afişler yapma geregi duymazdeık neden konusmak varken birbirlerini günahsızları öldürerek çare ararlarrrr ama ne yazıkki onlar bunu anlamıyorlar bende birkez daha SAVAŞA HAYIRRRR diyorumm.....

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
afişinizle çok güzel bir mesaj vermişsinizzzzz keske hiç savaş nedir bilmeseydikkk de böyle afişler yapma geregi duymazdeık neden konusmak varken birbirlerini günahsızları öldürerek çare ararlarrrr ama ne yazıkki onlar bunu anlamıyorlar bende birkez daha SAVAŞA HAYIRRRR diyorumm.....

Degerli yorumunuzla bizleride bu konuda biliçli ve ilğili olaya ittiniz bir kişi bile okuduysa bir kişi bile baktıysa ne mutluki onlara savaşın ne iğren ne şiddet içerdiğini vurguladım...

SAVAŞA HAYIR!!!

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
küçücük sabuların ölmesine razı olmayan bütün duyarlı arkadaşlarıma tasarımlı olmasa bile teşekkür ederim