Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

scream tpyo

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
1027.jpg

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
efsane geri döndü :)
çok başarılı buldum eline sağlık ;)

hamlet1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle eline sağlık çalışma güzel olmuş ben typo konusunda yeniyim vede senin bu işle çok ilgili oldugunu gördüm ve calışmalarını beğeni ile takip ediyorum mesela bu calışmalarda
diğer bi kaç çalışma daha gördüm insan başını yapmışlar harfleri falan tek tek yazıp mı koyuyoruz yani biraz anlatırsan sevinirim ben mesela corelde yapmak istiyorum yani tek tek mi yerleştiricem harfleri falan şimdiden çok teşekkürler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
cengizcim yine hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine Typo konusunda başarılı bir iş..Ama bilgilerinden yararlanmak isteyenler var..detaylı bir ders anlatımı yapman lazım artık:) Başarılar.

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tipografi güzel her zamanki gibi, yalnız kızın yüzü bulanık olmuş. Saçlarında da sorun var sanki (kurt adam gibi olmuş :D ) + fotoğrafın renk dengesiyle oynamanı tavsiye ederim ;)
başarılar.

eddA_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok hos bı calısma olmus..emegıne saglık

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
efsane geri döndü :)
çok başarılı buldum eline sağlık ;)

teşekkürler

öncelikle eline sağlık çalışma güzel olmuş ben typo konusunda yeniyim vede senin bu işle çok ilgili oldugunu gördüm ve calışmalarını beğeni ile takip ediyorum mesela bu calışmalarda
diğer bi kaç çalışma daha gördüm insan başını yapmışlar harfleri falan tek tek yazıp mı koyuyoruz yani biraz anlatırsan sevinirim ben mesela corelde yapmak istiyorum yani tek tek mi yerleştiricem harfleri falan şimdiden çok teşekkürler

teşekkürler arkadaşım...
https://www.grafikerler.net/sonunda-bitti-t26337.html
verdiğim linkteki yaptığım çalışma corelde yapılmıştır... bende corelde yapmayı düşünyorum dersen ben kısa yolu seçtim uygulamayı yaparken seri şekilde kopyaladım harfleri space aracılığı ile ama şöylede olabilirdi büyük puntoda kullanarak harfleri tek tek de yapabilirdim hem fonların daha iyi görünebilmesi açısından bence daha mantıklı olurdu ama benim burdaki amacım karakalem çalışmasını çağrıştırmaktı bende fonları daha küçük kullandım seri kopyalayarak...

cengizcim yine hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık...

teşşekkürler damla

Yine Typo konusunda başarılı bir iş..Ama bilgilerinden yararlanmak isteyenler var..detaylı bir ders anlatımı yapman lazım artık:) Başarılar.

teşekkür ederim arkadaşım ama detaylı ders verecek kadar profsyonel bir iş yapmıyorum yaptığım çalışmalar amatörce yapılmış çalışmalar onun için bu konuda daha profesyonel olan kişilerin ders vermesi bence daha doğru olur...

tipografi güzel her zamanki gibi, yalnız kızın yüzü bulanık olmuş. Saçlarında da sorun var sanki (kurt adam gibi olmuş :D ) + fotoğrafın renk dengesiyle oynamanı tavsiye ederim ;)
başarılar.

teşekkürler... evet renk dengesiyle oynanabilirdi ama çok rahatsız edici gözükmedi benim gözüme...

cok hos bı calısma olmus..emegıne saglık

teşekkürler...

ALe..!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
QüzeL Çalışma...!

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Cengiz takip ettiğim kadarıyla sanırım yazdan bu yana ağırlıklı olarak tipogafi çalışıyorsun..Tebrik ederim gün geçtikçe daha da güzel işler çıkıyor ama işin en başına dönersek hala xavalon çizgilerini hala koruyorsun.

* İşin sunumu
* İmzalar
* Kullanılan brushlar
* Blending Mode lar
* Fontların klasik ve keskin hatlı olmaları ve genellemede aynı açılarda durması..
...

Çanakkale geçilmezde gayet iyi bir iş çıkardın! çok zahmetli değil ama iddalıydı.Kendi çizgini yakalamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Etkisi altında kaldığın gerçekten önemli bir grafiker biliyorum ama yeni yıldan sadece artık kendin olmanı dilerim..Eminim çok daha harika işler çıkartacaksın. Çalışmalarında başarılar dilerim ..

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
QüzeL Çalışma...!

teşekkürler

çok iyi, tebrikler

teşekkürler

Cengiz takip ettiğim kadarıyla sanırım yazdan bu yana ağırlıklı olarak tipogafi çalışıyorsun..Tebrik ederim gün geçtikçe daha da güzel işler çıkıyor ama işin en başına dönersek hala xavalon çizgilerini hala koruyorsun.

* İşin sunumu
* İmzalar
* Kullanılan brushlar
* Blending Mode lar
* Fontların klasik ve keskin hatlı olmaları ve genellemede aynı açılarda durması..
...

Çanakkale geçilmezde gayet iyi bir iş çıkardın! çok zahmetli değil ama iddalıydı.Kendi çizgini yakalamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Etkisi altında kaldığın gerçekten önemli bir grafiker biliyorum ama yeni yıldan sadece artık kendin olmanı dilerim..Eminim çok daha harika işler çıkartacaksın. Çalışmalarında başarılar dilerim ..

bu konuda haklısın da düz keskin fontları seviyorum zaten onda herhangi bi değişiklik olacağını zannetmiyorumda yanii bi andada değişebilmek çok zor zamanla olacak... başladığım her çalışma benim için çok sıkıntılı ilerliyor aslında ben bu sıkıntıyı gidermeye çalışıyorum şuan çalışma aşamasında kasılmasam bi şekilde farklı uygulamalarda deniycem ama sıkıntılı ilerdiği sürece farklı bir uygulamada tıkanıp kalıcam diye korkuyorum açıkçası... bu konuda bi süre daha egzersiz yapmam gerekiyor... teşekkür ederim...

hamlet1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cengiz sonunda bitti çalışmana baktım gayet güzel olmuş bende dediğin gibi corelde bi çalışma yapıp en kısa zamanda sunarım artık

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı bir çalışma olmuş.ben olsaydım bayanın ayaklarına doğru yazıları bıraz daha çoğaltırdım...kolay gelsın.