Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şeffaf simge yapımı..????

Chancyy

🌱Yeni Üye🌱
Beyler şeffaf simge yapmayı kısaca bir anlatabilirmisiniz acil yardım..

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşi bilen birisine, istediğiniz çalışmayı ücreti karşılığında yaptırmayı veya konuyla alakalı daha fazla kirlilik oluşturmamanızı rica edeceğim...
* İllaki kendim yapıcağım diyorsanız forum içinde yeterli aramalarla ne nasıl yapılır anlatılıyor..
* Yok ben uğraşamıyacağım, ücretini vereyim biri yapsın derseniz de iş veren ilanlarına bir ilan bırakın..

Chancyy

🌱Yeni Üye🌱
symbolsy3.png
[/URL][/IMG]

Chancyy

🌱Yeni Üye🌱
işte bunun şeffah olmasını istiyorum yani arkasında beyazlık gidecek sadece simgenin kendisi kalıcak

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Burda herkez ne kadar sinirli :D

sinirli değiliz....forum kuralları okumadınız belli

aynı konu 3 kere açtınız? aynı soru soruyorsunuz.. zaman boşa harcaya ne kadar arama yapıp cevabı bulabileceksiniz... ama siz her şey de hazır bekliyorsunuz... neden bize hiç kimse hazir yemek pişirip vermiyor? söylermisiniz? çünkü bu bizim işimiz... daha önce sizin benzer soru sormuşlar...arkadaşlar sağolsun çok net cevap verdiler....1 cevap bile değil.... sizden rica konu açmadan arama yapın

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Burda herkez ne kadar sinirli :D

1 şey yaptırmak için kaçtane konu açtığınızın ve yorum yapan arkadaşlarında sizi yönlendirmelerine rağmen hala noluurrrr.. yardıımmm..şeklinde yazmanızı anlamadım.Ya zaman ayırarak sizde öğrenin araştırın, yada bedeli karşılığında işi yaptırın..Sinirlenmekten ziyade ben hala size yol gösteriyorum..iyi günler

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Photoshop cs ile aşağıdaki gibi
Öncelikle yapmak istediğiniz simgeyi açın ve simgenizde gözükmesini istediğiniz kısmı seçili hale getirin.Daha sonra simgeniz seçtiğiyken channels kısmına gelin ve save selection as channel tıklayın alpha 1 oluştuğunu görüceksiniz (siyah beyaz-beyaz kısım simgede gözükmesini istediğiniz kısım) (file) menüsünden Farklı kaydet(Save As) tıklayın gelen farklı kaydet(save as) kısmında Dosya türü(format) Targa(*.tga) seçin dosya adı(File name) ise symbol.bmp olarak yazın kaydet (save) tuşuna tıklayın gelen kısımdada tamam(ok) tıklayarak geçin böylece istediğiniz konuma SEMBOL.bmp adında şeffaf sembolünüzü kaydetmiş oluyorsunuz.
Not: Resim ve faks görüntüleyicisinde ve paintte acamazsınız...(önizleme yok yazısı çıkacaktır)

cafeci

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar bir konuda yardımına ihtiyazım var yardımcı olabilecek biri varmı şefaf simgeye ihtiyazcım ama bir türlü beceremedim yapmasını ( Dj ) yada bu resimdekinin şefafını ImageShack - Image Hosting :: djjdb8.jpg yardımcı oalbilecek biri varsa çok sevinirim şimdiden çok teşekür ederim..