Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

şeker kasap & ızgara salonu tabela

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
meslekten soğumama neden olan çalışma
müşteri geldi onca emek verilen çalışmayı beyenmedi
iki satır yazı yazdırdı onu beyendi :S
yorum sizin

tabelamny1.jpg

Benzer konular

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel görünüyor ama telefon numarası hiç okunmuyor... ve müşteriler genelde masraftan kaçtıkları için beyenmemiş gibi yaparlar normaldir böyle şeylerin seni işinden soğutmaması lazım..

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ama gel de onu bana anlat acayip can sıkıcı bir durumdu :S
dipnot: kurallar gereği telefonu özellikle o şekilde okunmaz hale getirerek siteye ekledim

nefronx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık güzel ya müşteri işte idare ediceksin : )

MC_HUSAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam inanırmısın aynı sebebpten ve bu olayın birden fazla olması nedeni ile bende sogudum. ps de çalış at corele orda bişi ekle burda bişi ekle ortaya mükemmel bişi çıkart adama firma adına çalıştıgın için bide logo yap bedavaya adam çalışmayı gitsin başkasına yaptırsın bu konuda ne yapabiliriz çok canımı sıktı logo olayı

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben calışmaları vermiyorum yaptığım logonun ücretini verirse alır cd yi gider para yoksa logoda yok :)

kgozde

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bumudur yani kendi yaptıgını begendi ha aman yarabbim. Gerçi arkadasım kasap ve ızgara salonuymus. :D baglantıyı sen kur yani:p

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence kendini üzmeye ve sıkmaya değmez çünkü zaten katlanmamız gereken şeler bunlar butür olaylar yaşanıyor ama yapıcak bişey yok. müşteri her zaman haklıdır...

dr.grfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müşteri velinimettir, müşteri her zaman haklıdır politikası oldukça daha çok canımız sıkılır..
senin çalışmana fazla söyleyecek bişey yok gayet hoş olmuş. adamın tercihine laf yok zaten :)

geçenlerde bende müşterime bir el ilanı hazırladım özene bözene adam benden siyah beyaz çıkış istedi bende verdim 1 hafta sonra yanına uğradım tahsilat için bi baktım adam el ilanını bastırmış, üstüne kartvizitlerini zımbalıyor çalışmamın birebir aynısını yaptırmış "orasıda ilginç nasıl aynısını yaptırdı anlamadım kullandığım görseller falan nerden buldular merak ettim" bayisi olduğu firma istanbul'da yaptırıp yollamış sözde ama imzada osman: 0555 555 55 55 yazıyor neyse zoruma gitti tabiki tabela çalışması vs. istedi yapmadım, yapmıyorum dedim :)

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
başımıza zaman zaman gelen hadiseler, dediğin gibi müşteri velinimet!!!

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
müşteri velinimettir, müşteri her zaman haklıdır politikası oldukça daha çok canımız sıkılır..
senin çalışmana fazla söyleyecek bişey yok gayet hoş olmuş. adamın tercihine laf yok zaten :)

geçenlerde bende müşterime bir el ilanı hazırladım özene bözene adam benden siyah beyaz çıkış istedi bende verdim 1 hafta sonra yanına uğradım tahsilat için bi baktım adam el ilanını bastırmış, üstüne kartvizitlerini zımbalıyor çalışmamın birebir aynısını yaptırmış "orasıda ilginç nasıl aynısını yaptırdı anlamadım kullandığım görseller falan nerden buldular merak ettim" bayisi olduğu firma istanbul'da yaptırıp yollamış sözde ama imzada osman: 0555 555 55 55 yazıyor neyse zoruma gitti tabiki tabela çalışması vs. istedi yapmadım, yapmıyorum dedim :)

trajikomik bir olay :D

esmerce

🌱Yeni Üye🌱
mrb elıne saglık sen uzerıne dusenı tasarımı yapmıssın arada boyle arızalı musterıler cıkabılıyor esnek olmalısın yoksa cok cabuk yaslanırsın ;)

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
müşderi süpermiş yahu :) ne tabela yapdırmış ama :) siz müşderiyi boşverin tasarım olarak tabiki sizin yapdıgınız hoş tatısılmaz. fakat ben tabelalarda sarı tonlamasını hoş bulmuyorum birde ışıklı oldugunda sarı hoş durmuyor. zemin yeşil mavi veya koyu tonlar olsa süper olur derim ben : ) birde telefon numarasını arial yazın derim ben tabelaya bakınca okumak isterim anca onları görüyo gözlerim pimapen takanlarıda düşünün :) işin espirisi :) emeğinize sağlık başarılar hoş tasarım.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
hasan normal yani müşteri bu her şey yapa bilme özgürlüğüne sahip hissederler kendilerini bence hiç canını sıkma derim.
Emegine sağlık...

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben anlam veremiyorum olumsuz bir durum karşısında meslekten soğumayı
He rzorluk karşısında dirençli davranmak gerekmezmi
Düşünce tekrar kalkmayalım mı
Kusura bakmayın ama ben bunu mesleki azim eksikliği derim

Elinize emeğinize sağlık

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım çalışman güzel olmuş ama ne yapacan müşteri devamlı haklııı ...idare ett

eemree

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen musteri nasil istiyosa oyle yap kardesim, soranlara da ben yapmadim de, gecistir :)
keske calisma yapmadan, zaman kaybetmeden once adamla calissaydiniz.. kolay gelsin..