Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sektörel dergi kapak tasarımı sizce hangisi daha güzel? Turkey In The Shoe Magazine

yalciner80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değerli dostlar freelance olarak yaptığım ayakkabı sektörüne yönelik dergi kapakları 3 farkıl tasarım söz konusu karar vermeden önce sizinde fikirlerinizi almak istedim. Düşüncelerinizi paylaştığınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

ezqi

🌱Yeni Üye🌱
Bence en güzel 1 olmuş. Pepi kapaktaki yazılar o kadar büyük olmak zorunda mı?

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dergi kapağı tasarlamak gerçekten zordur. Benim gördüğüm eksikler şunlar. Öncelikle görsel çok basit kullanılmış. Okuyucunun dikkatini çekmek gerekir. Bu sebepten görseli farklı yorumlamak gerekiyor. Ayrıca kapaktaki en önemli konu da tiprografinin doğru kullanımı. Burada gördüğüm düz yazılar. Farklı puntolarla ve renklerle (gerekirse) dinamizmi vermek. Bunlara dikkat edilmesi gerekir bence. Kolaylıklar....

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
2 çalışma derim çünkü 1 ve 3 ayakkabının altındaki fon çalışmayı çok basitleştirmiş 2 çalışma ötekilere bakarak daha orjinal duruyor ama başka şeylerde istiyor sanki emegine saglık arkadaşımm...

almy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1nciyi kullan bir dergi için güzel bir tasarım

plastik-tr

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.plastonline.com
Dergi fonu, derginin adının fonu ile aynı olduğundan dolayı 2.'yi tavsiye ederim, zira üçüncü ancak havayolu şirketi için gider :)

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
sadece sanırım fon konusunda karar vermemizi istiyorsun çünkü aynı görünüyor hepsi sadece fonları değişik. ben bir ve ikiden yanayım derim neden dersen sade ve gözü yormamalı. metinsel düzenlemeye gelince bence ayakabının etrefında çok dolaşıyorlar ve görseli bozuyorlar diye bilirim ... sadece bir düzen içerisinde ayakkabının üst kısmını kullanarak yazsan sanırım daha iyi olur gibi geliyor görmeden bişey demek olmaz ama düşünürsen sanırım olacaktır. başarılı bir deneme ellerine sağlık..

bol çalışmalar size

yalciner80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar bende 1. veya 2. çalışmadan yanayım ama 2 sanki biraz daha ağır basıyor. Ancak 3. çalışma müşterinin tercihiydi bunu baştam belirtmeliydim sanırım. Sonuçta siz de takdir edersiniz ki Türkiye'deki piyasa şartları maalesef müşterilerin tercihlerine terkedilmiş durumda o yüzden yapılan işlerde tasarımdan çok müşteri memnuniyeti ön plandadır.

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 1. tasarım masa üstünde daha dikkat çekici olur

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. ve 2. güzel gözü yormuyor... basarılar:)

7000ap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1.

ben birinci diyorum..

2 nolu tasarım gözü fazla yorucu gibi 3. de ki burda pastik-tr nin yorumuna katılıyorum bi havayolu veya hava ile ilgili baska bir tasarıma daha cok uyar.. bir nesneyi en çok ortaya cıkaran renklerin başında bence siyah ve az düşük tonajları gelir.. detayları tümüyle ortaya cıkarıyor

benim düşüncem kesinlik 1 den yana

iyi tasarımlar ;)

HisarMedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üçünü de beğendim fakat yazıda gölgelendirme olmasa idi güzel dururdu biraz.