Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ser Reklam buda benim logom

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
serree.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum buda bemim logom

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanız üzerindeki iletişim bilgilerini (web adresi, e-mail, tel. vs) lütfen blur tool ile kaldırıp .
edit.gif
butonunu kullanarak yeniden yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. İçinde kaldırılacaktır.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok karışık ve göz yorucu bir çalışma olmuş.çizdiğiniz şekille,yazılar orantılı değil.logonun altında web adresi kullanmanız hem forum kullanımı hem de logo kullanımı açısından yanlış olmuş.çizimi biraz daha küçültüp,firma ismiyle orantılamanızı,renkleri sadeleştirip iki renk kullanmanızı,daha zarif bir font seçmenizi ve arkadaki zemini kaldırmanızı öneririm.forumdaki ve çeşitli logo sitelerindeki çalışmaları inceleyerek,kendinizi biraz daha geliştirebilirsiniz.kolay gelsin.

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Buda kartvizit

:iloveyou:

Prenses Keriman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler uyumsuz ve gözleri yoruyor daha sade ama şık bir şey yapabilirsiniz. Bana göre logo dafazla renk kullanılması anlamsız. Çünki logo heryerde kullanılacağı için uyumsuzluklar meydana gelebilir.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Logo üzerinde kafa yorulabilir gibi duruyor ilk bakışta ama bu kadar renk kullanmak sadece çalışmayı karmaşık gösteriyor.Kolay gelsin.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
o kartal logosu sanırım kullanılıyor. tam olarak kımın logosu bılmıyorum ama kullanılıyor

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selimsel kartala benser logolar başka görebilirsin ancak benim ismimin baş harfi R ve diğer harflerinde bir manası var ve o kartal kafası gibi lan yede ser tamamı var eleştiriler için teşekkürler sizler renk olarak ne nasıl önerirsiniz ..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logonuz bir reklam şirketine göre çok karışık ve uygun değil.
Daha farklı çalışmalar denemenizi öneririm.
Kolay gelsin.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık arkadaşım
rekler çok göz yorucu durum böle olunca isim kendını okuttrmakta zorluk cekıyor ayrıca o kartala benzer şeklin ser reklam yazından daha baskın durum böle olunca insanlar hayvanlarla yada kartallarla ilgili bir iş yaptgını dusunebılır reklamcı oldugun okumaya devam edenler olursa anlasılabılır
(unutmayın kı bız Türk toplumu olarak okumaktan cok gorsellere bakıp gecme taraftarıyız)

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkese yorumları için teşekkürler ama sizin öneriniz yokmu bana çizim olarak gösterebileceğiniz yani na siz yardım edin hep beraber yapalım benim logoyu