Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest Muhasebeci Kartvizit Çalışması

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
naimozturkconvertli.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum arkdaşlar ..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma eline emeğine sağlık Hasan ÇELİK.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
eline emeğine sağlık, güzel bir tasarım

BSk Ajans

🌱Yeni Üye🌱
Çok başarılı ve modern bir çalışma tebrik ediyorum.

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olmamış çok acemiyce. ilkokul çalışmaları gibi. hiç uğraşma. bazen zorlamayla anca kendini kasarsın .

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline emeğine sağlık, güzel bir tasarım

Çok başarılı ve modern bir çalışma tebrik ediyorum.

Teşekkürler yorumlarınız için

olmamış çok acemiyce. ilkokul çalışmaları gibi. hiç uğraşma. bazen zorlamayla anca kendini kasarsın .

pramier Sanada eleştirin için teşekkür ederim. Herkese beğendirmeye kalksaydık eğer bir işi, işimiz haraptı :wink:

mrtglr

🌱Yeni Üye🌱
Yani normal bir Muhasebeci kartı zemin rengi yakışmış ama elinize sağlık.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
hayatımda gördüğüm en klişe kartvizit tasarımı mali müşavirlerindir :)
getirdiğin farklı yorum bence takdirlik.
gayet güzel
eline sağlık

yavuzcan1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi muhasebeci kartviziti için gayet hoş olmuş bence

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Herkese yorumları için teşekkürler

hayatımda gördüğüm en klişe kartvizit tasarımı mali müşavirlerindir :)
getirdiğin farklı yorum bence takdirlik.
gayet güzel
eline sağlık

arixira amacıma ulaşmışım bunu anladım.. Teşekkür ederim yorumun için.

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir çok muhasebecinin tabelaları da birbirinin kopyasıdır, hatta aynı işhanında böyle yanyana iki, üç bile tane görebilirsiniz, hadi ayır ayırabilirsen... Grafik tasarımcının vazifesi, mevcut banal örnekleri kopyalamak değil, bilakis doğru ve özgün tasarımı yapmaktır zaten.

Ancak espaslar sıkışık; isim, ünvan ve cep numarası grubunun harf/rakam arasını biraz daha açmak gerekir. Bu manada Futura gibi çok temel bir yazı karakterinin nasıl kullanıldığına bakacak olursak:

ally_card-fhnmbs.jpg

focus-features-logo.jpg

picture12631377454011.jpg

https://www.movieposterdb.com/posters/10_12/2010/947798/l_947798_ad380604.jpg

İsim, ünvan ve cep numarasının(ayrıca adresin altına da cep telefonu numarasını yazmışsınız?) böylesine sıkışık olması, ortada gereğinden fazla boşluk oluşmasına da neden olmuş. Üstelik sınıra bu derece yakın olması gözü rahatsız edecektir. Hele web adresi kadrajdan çıktı çıkacak bir konumda duruyor.

newsmedia_vcs_presentation.jpg

Ve ismi minüskül, soyismi MAJİSKÜL yazmanın, modası çoktan geçmiş olmasına rağmen, şurada burada ısrarla kopyalanan harc ı alem bir metod olduğunu da belirtelim.

Son düzenleme:

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sn. yazarcizer sizi tebrik ediyorum eleştirileriniz çok yerinde tasarım eğitimi almışsınız yanılmıyorsam yada kendinizi geliştirmişssiniz ayrıca alternatif örnekler göstermenizi çok beğeniyorum ve böylece insanların gelişimini yardımcı oluyorsunuz gerçekten tebrikler.. şimdi yukardaki örneklere bakınca çok yol almamız gerektiği kanısındayım.. kimsenin hevesi kırılmasın tasarım alanına emek veren arkadaşlar gelecek eleştirilere hazır olmalılar hatta bu bazen kafa-göz kırsa bile bende mimarlık eğitimi alıyorum ve siz bizim hocaları görseniz kaçıp gidersiniz öle fena eleştiriyorlar neyse yinde şevkli ve çalışkan olursak güzel tasarımlar çıkar birde özgünlük şart tabi profesyonel hayatta...

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam yukarda verdiğiniz link çalışmıyor bilginize..

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir çok muhasebecinin tabelaları da birbirinin kopyasıdır, hatta aynı işhanında böyle yanyana iki, üç bile tane görebilirsiniz, hadi ayır ayırabilirsen... Grafik tasarımcının vazifesi, mevcut banal örnekleri kopyalamak değil, bilakis doğru ve özgün tasarımı yapmaktır zaten.

Ancak espaslar sıkışık; isim, ünvan ve cep numarası grubunun harf/rakam arasını biraz daha açmak gerekir. Bu manada Futura gibi çok temel bir yazı karakterinin nasıl kullanıldığına bakacak olursak:

ally_card-fhnmbs.jpg

focus-features-logo.jpg

picture12631377454011.jpg

https://www.movieposterdb.com/posters/10_12/2010/947798/l_947798_ad380604.jpg

İsim, ünvan ve cep numarasının(ayrıca adresin altına da cep telefonu numarasını yazmışsınız?) böylesine sıkışık olması, ortada gereğinden fazla boşluk oluşmasına da neden olmuş. Üstelik sınıra bu derece yakın olması gözü rahatsız edecektir. Hele web adresi kadrajdan çıktı çıkacak bir konumda duruyor.

newsmedia_vcs_presentation.jpg

Ve ismi minüskül, soyismi MAJİSKÜL yazmanın, modası çoktan geçmiş olmasına rağmen, şurada burada ısrarla kopyalanan harc ı alem bir metod olduğunu da belirtelim.

Güzel yerinde eleştiri için ayrıca teşekkür ederim ..

namecem

🌱Yeni Üye🌱
Hasan oğlum bu ne iştir yahu? Elimi attığım yerden sen çıkıyosun. Naim abi der ki... Kartviziti ben görmeden internet alemi görmüş :D
eline sağlık :D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hasan oğlum bu ne iştir yahu? Elimi attığım yerden sen çıkıyosun. Naim abi der ki... Kartviziti ben görmeden internet alemi görmüş :D
eline sağlık :D

Abi gösterdikten sonra siteye koymuştum, Elinide hep benim olduğum yere atıyorsun sonra altından ben çıkıyorum :D:D

mrtzmbb

🌱Yeni Üye🌱
bencede olmamış tasarım yok bunun gibi binlercesi var.