Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Seres ReÇel Etiketi Reçel ambalajı

fatmania

🌱Yeni Üye🌱
sereserik.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi dakika bu tasarım kopyadır ana taslağın kimin yaptıgını gayet iyi biliorum kayseride bi abim yapmaktadır bunları firma adını vermeyeceğim ama bu tasarım çalıntıdır. :mad:

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
bi dakika bu tasarım kopyadır ana taslağın kimin yaptıgını gayet iyi biliorum kayseride bi abim yapmaktadır bunları firma adını vermeyeceğim ama bu tasarım çalıntıdır. :mad:

Eger bu calisma calinti ise orjinal oldugunu ileri surdugunuz calismanin bir kopyasini buraya yukleyebilir misiniz? Yapmis oldugunuz cok ciddi bir ithamdir, arkasinda durmaniz gerekir.

Calismayi paylasan arkadas ta kendi yaptigini kanitlayabilir mi? Eskiz ya da benzeri bir sey paylasirsaniz sanirim yeterli olur.

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graphic1f.jpg
Eger bu calisma calinti ise orjinal oldugunu ileri surdugunuz calismanin bir kopyasini buraya yukleyebilir misiniz? Yapmis oldugunuz cok ciddi bir ithamdir, arkasinda durmaniz gerekir.

Calismayi paylasan arkadas ta kendi yaptigini kanitlayabilir mi? Eskiz ya da benzeri bir sey paylasirsaniz sanirim yeterli olur.

buyrun arkadaşlar

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
yahu alt tarafı bir reçel etiketi! bari böyle basit işleri kendiniz yaratın!

fatmania

🌱Yeni Üye🌱
iki gun formda yoktum neler olmus bıtmıs vayy be..arkadasım o tasarım gulsan fırmasına aıt yanı gulsan fırması bu seres fırmasına urwetım yapıyor. ve bıcak ızı ıcın tartısmıyoruz burda.afedersın ama benım hıc bır ısım calıntı dııldır. ve o gonderdıgın calısmayla benım calısmamı kıyaslayamazsın. gulsanın bellı bı tarzı var ve benden ıstenılen hem kendılerını anımsatacak hemde farklı bı calısmaydı..nıhayetınde bu cıktı ortaya ve recel ısmının yazılısı bıle bastan savma basıt bır karakterle yazılmıs. en basıt ornegı bu..eger tasarımcıysan lutfen bıraz ıncelıklere dıkkat et rıca edıyorum..

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki gun formda yoktum neler olmus bıtmıs vayy be..arkadasım o tasarım gulsan fırmasına aıt yanı gulsan fırması bu seres fırmasına urwetım yapıyor. ve bıcak ızı ıcın tartısmıyoruz burda.afedersın ama benım hıc bır ısım calıntı dııldır. ve o gonderdıgın calısmayla benım calısmamı kıyaslayamazsın. gulsanın bellı bı tarzı var ve benden ıstenılen hem kendılerını anımsatacak hemde farklı bı calısmaydı..nıhayetınde bu cıktı ortaya ve recel ısmının yazılısı bıle bastan savma basıt bır karakterle yazılmıs. en basıt ornegı bu..eger tasarımcıysan lutfen bıraz ıncelıklere dıkkat et rıca edıyorum..

ben gayet iii dikkat ediorum arkadaşım bu çalışmaların ilk sahiplerini çok iyi biliorum merak etme sen ama buda g.... kendi çıkardıgı bi ürün ise ve bunu sana yaptırıorlarsa benim bi abim ile konuşmam gerekioo tahminimce hangi etiketçide çalıştıgını biliorum :) nese kolay gelsin sana güzel çalışmalarının devamını dilerim

fatmania

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım o dedıgınız kısıyı ben tanıyorum:) ve benım bu gorselı yuklemedekı amacım sadece suydu: on kısım ıtıbarıyle sunum yapmak yanı aslında bazen herkes bılırmıs gıbı davranırızya calısmanın gecmısını sanırım bende dalgınlıkla bunuı yaptım..yoksa o dedıgınız kısıyı tanıyorum ben ve benım yanımda calıstı ve olmadı ayrıldı..ok..

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biliomusun eğer bahsettiğimiz kişi aynı ise sende bizi gayet iyi tanıosun istanbuldayız biz :)) istanbulda G.... kim çalışabilir sence :D

doan

🌱Yeni Üye🌱
Sizin için sakıncası yoksa ürün bilgi kısımlarını paylaşırmısınız vektörel olarak bende reçel tasarımları yapıyorum suan fakat içindekiler kısmı vs. yazılar eksik