Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Seruvenist ''boş kalmak yaratıcılığı tetikliyor''

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
anladımki isteyince oluyormuş:)

26944331wy6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede desen ve görsellik adına hoş çizgiler oluşmuş. Kalbi oraya koymanız konuyu başka konulara çekilmesine sebep olabilir bunu düşünerekmi koydunuz yoksa dikkat mi etmediniz o ayrıntıya ?

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bi motifin üstünden mi giderek çalıştınız tamamiyle sizemi ait ama hoş olmuş ellerinize sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Bencede desen ve görsellik adına hoş çizgiler oluşmuş. Kalbi oraya koymanız konuyu başka konulara çekilmesine sebep olabilir bunu düşünerekmi koydunuz yoksa dikkat mi etmediniz o ayrıntıya ?

yok kardeş, bir art niyetim yoktu kalbi oraya koyarken. avuç içine yerleştirecektim ayağa kalktım ve bir insen iki elini en rahat nerde birleştirir hesabı yaptım oraya denk geldi:D

ömer pala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir de simetriyi bozmayı denemelisiniz..

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyide simetri bozulunca büyüde bozulur...

cık cık

bence kalsın...

simetride her zaman büyülü bir hava hissetmişimdir..

xmmelih

🌱Yeni Üye🌱
şu freeHand i bi turlu cakamadım yav :D 6 ay oldu baslayalı bu işe ama :D

unılee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş. denemekte fayda var aslında...

Bekkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş da nerde kullanılacak bu çizim. Çok fazla anlam taşımıyor. Bence daha yararlı birşeyler çizseydin

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
yha ztn öylesine çizilmiş bi resim işe yaraması bakımından bitane dövmecie motif :D güzel olmus çizimler sendense çok güzel copy pastede güzel :D daha ne olsun kalpte güzel :D

Larem

🌱Yeni Üye🌱
süper olmuş valla emeğine sağlık

ömer pala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Alıntı:
(iyide simetri bozulunca büyüde bozulur...

cık cık

bence kalsın...)

simetride her zaman büyülü bir hava hissetmişimdir..üniverstedeki ilk yılımı hatırlattınız bana.simetriden tecrübeli grafikerler ve profösyönel sanatçılar kaçar çoğunlukla.
daha çok naif amatörlerin ve emekli olduktan sonra hobi olarak resme yönelenlerin takıntısıdır simetri. tecrübesizleri ele verir

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
freahnda ısınamadım 1 yıl mizampaj yaptım programda ama tasarım ııı corel dah mantıklı geldi
ama güzel olmuş art niyet yok ama kalbim orda der gibi olmuş

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
Alıntı:
(iyide simetri bozulunca büyüde bozulur...

cık cık

bence kalsın...)

simetride her zaman büyülü bir hava hissetmişimdir..üniverstedeki ilk yılımı hatırlattınız bana.simetriden tecrübeli grafikerler ve profösyönel sanatçılar kaçar çoğunlukla.
daha çok naif amatörlerin ve emekli olduktan sonra hobi olarak resme yönelenlerin takıntısıdır simetri. tecrübesizleri ele verir

YOK YOK üzerime alınmadım...

grafikerlik serüvenim defter kenarlarına desen çzimelerle (dolayısyla simetri ile) başlayınca, simetri konusunda özel bir yerin olması kaçınılmaz oluyor. bence resimde simetri, şiirdeki 4 lükler gibidir. nasıl ki edebiyatta 4 lükleri çıkarınca koskoca bir şiir tarihini belkide ruhuna çıkarmış gibi olursan aynen grafik ve resimde de simetriyi çıkaramzsın diye düşünüyorum.

ha..

tabiiki sanatçı kesiminin simetriden kaçması veya kaçmaya çalışması normaldir. simetriyi kolaycılık olarak görürler. ancak işin çıkan eserler yönünü es geçersen senin dediğin gibi acemilik düzeyi olarak ele alınır.

director_serdar

🌱Yeni Üye🌱
elinize sağlık güzel olmuş ticari olarakta düşünülebilir logo için fazla mı karmaşık olur bilmiyorum ama

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş ellerine sağlık ama o ortada duran kalp ile verilmek istenen mesaj nedir yada böyle bir mesaj varmı ? :D