Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sevgililer günü..

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
svgieb3.jpg

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….

(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
hiç emek sarfedilmeyen bir çalışma olduğunu düşünüyorum. kalbin ortasındaki anlamsız düzlük kötü durmuş. sevgililer günü deyince daha sıcak bir çalışma olmalı bence. burdaki pembe renk dışında hiçbir sıcaklık yok aksine oldukça sinirli bir şekilde yapılmış gibi. kalbin arkasındaki karalamalar ve 14 Şubat yazısının fontundan bahsediyorum..
aynur bence daha samimi bir çalışma yapmalısın. hazır görsellerden çok daha kendinden birşeyler katmalısın çalışmana..
başarılar dilerim..

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynur sakalımız da var ama dinletemiyoruz. al bak herkes aynı şeyi söylüyor :D

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hazır brushlar,soğuk ve basit bir tema ki sevgililer gününe gayet tezat ve özensiz bir çalışma olmuş.Üzerinde çalış derdim ama yenisini yapsan daha iyi.Eline sağlık ...

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynur sakalımız da var ama dinletemiyoruz. al bak herkes aynı şeyi söylüyor :D

ustacım da dün aynı şeyleri söylemişti..sakalı da var ama neden dinlemedim bilmiyorum:):)aklımı başıma toplamalıyım artk:):)
bunları okumak iyi geldi.Haklısınız.. teşkkür ederim yormlar için....