Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

SHAGGY Logo ve Önerileriniz (Beach Club)

PrOpixeL

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar, yeni açılacak beach club için, logo tasarımları deniyoruz. Hergün 3-5 deneme yapıyoruz ama istediğimizi daha sergileyemedik, şimdilik taslak olarak böyle birşey yaptık ama öneriniz varsa ve yazarsanız teşekkürler..

D6E1yCT.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Aslında bu logo güzel... (tabii firmaya vektörelini verdiğiniz sürece;bana böyle bir logo gelse jpg olarak çizmem gerekse ilk yapan grafikerin kulakları iyi olmayan cinsten çınlayabilir :) ) bir de biraz ağır buldum; beach clubtan çok techno-bar çağrıştırıyor; renkli ama ağır. daha hareketli bir font seçilmeli belki; plajların cıvıl cıvıl olduğunu çağrıştırmalı. İlla dalgaydı, yelkenliydi çizilsin demiyorum tabi, belki sadece font ya da renkle bile yapılabilinir; ama baktığınız zaman beach club'ı okumadan burası deniz kenarında ve hareketli bir yer dedirtmeli... fontlar için gezin derim biraz daha; dafont.com logo örneklerini de karıştırmakta fayda var... https://www.google.com.tr/search?q=...rls=org.mozilla:tr:official&tbm=isch&imgdii=_

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
teşekkür ederiz elinize sağlık... "dikkate alınmaya değelim inşallah" font bence çook daha iyi olmuş ama hala ilk logonuz daha güzel. sankiii.... shaggy-beach club büyüse dalgalar kuşlar palmiyeler kalksa ya da sadece biri "ikon" (dalga ikon olmaya uygun değil...) olarak kalsa shaggy beyaz kalacaksa tabi... ve ayrıca her şeyi atıp, önceki logonuza yaptığınız renk oyunlarını bu karakterde de görün bir bence. yahu facete herkes bir şey demiş buraya yazan yok...

Son düzenleme: