Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şikayetçiyim BASTON

srczdg

🌱Yeni Üye🌱
1 hafta önce açtığım ilana BASTON isimli kullanıcı 1.5 gün süre verdi ve fiyatta anlaştık aradan 1 hafta geçmesine rağmen kendisi siparişlerimi teslim etmedi, telefonlarıma cevap vermiyor, maillerime cevap vermiyor. Cevap verdiğinde tersliyor, çalışmaların nasıl gittiğiyle alakalı herhangi bir görsel sunmuyor, araya iş aldığını söylüyor. Ben kendisinden şikayetçiyim. Dolandırıldığımı düşünüyorum.

Benzer konular

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Lütfen bana özel mesaj gönderir misiniz? Ne kadar ödeme yaptınız?

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
@baston lütfen bir açıklama yapar mısınız?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Biri emeğinin boşa gitmesinden şikayetçi, diğeri ödemesinin karşılığını alamamaktan...
Admin, meydana darağacı mı kursak :cool:

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biri emeğinin boşa gitmesinden şikayetçi, diğeri ödemesinin karşılığını alamamaktan...
Admin, meydana darağacı mı kursak :cool:
Öyle oluyor mu?:)
Forumumuzda bütün kullanıcılara adaletli davranmaya çalışacağız, ortada bir mağduriyet varsa ilgili makamlara bildirilmesi için gereken her türlü bilgi paylaşımını yaparım, olması gereken bu değil mi sizce? Ancak bazı durumlar vardır göz yumulabilir. Şimdi insanlar mazeretlerini bile yalanla yaptıkları için inandırıcı gelmese bile uygun kanıtlar sunulursa son bir fırsat verilebilir diye düşünüyorum. Ancak burada karar verecek olan mağdur kullanıcımız olacak. Eğer açıklama yapılır mağdur kullanıcımız uygun görürse sıkıntı yok ancak mağdur kullanıcımız kabul etmezse ve yönetim olarak bizde kabul edilebilir bir mazeret göremezsek süresiz olarak engelleriz. Bütün kullanıcılarımız konu hakkında fikir belirtebilir, artık kuralları güncelleme vaktinin geldiğini anlamış olduk.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Tabiki olması gereken bu..
Keşke insanlar yaptıkları iş politikalarını da ahlaki değerler çerçevesinde gerçekleştirseler.
Adaleti sağlamak bir 3. kişiye düşmese keşke..

Adaletle kesilen parmak da acımaz yani, Dolayısıyla darağacı konusu olabilir bence bi düşünün 😇

badreligion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşte ucuzculuğun sonu bu. Arkadaşa o kadar referans sunduk, görsel attık fiyatı söyleyince cevap vermeye tenezzül bile etmedi ki fiyat da eminim 100 lira fazla söylemişimdir:D Ha benden almak zorunda da değil beğenmiş/beğenmemiş de olabilir ama nezaketen cevap verilir. İyi olmuş demiyorum ama ölücülere de iyi bir ders oluyor.

Son düzenleme: