Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sitemiz için yapılan logo çalışması

tekniksamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı Bekliyorum

Son düzenleme:

gunesproduction

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gunesproduction.com
teşekkürler

Onur DAL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben şahsen beğenmedim.nedenine gelince logo dediğimiz şey arkadaşlar içerisinde bu kadar efekti barındırmaz sade ve akılda kalıcıdır.logoda tabiki şekiller ve yazı üzerinde oynama yaparak farkılılıklar yapabilirsiniz ancak bu abartılı ve efektlerle olmamalı anlatım en sade şekliyle en can alıcı noktayı belirtmeli.bu benim şahsi görüşüm umarım açıklayıcı olmuştur.siteniz daha iyisini hakediyor ve siz daha iyisini yapabilirsiniz.saygılarımla...

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne yazık ki vasatın çok çok altında. Herkes kendi alanında çalışsa eminim böyle sonuçlar ortaya çıkmaz.

tekniksamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu sadece sitede yayınlanacak olan logo diğer logo daha çalışma aşamasında ve sade olacak

tekniksamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değişiklik yapabileceğim yerler varsa söylermisiniz arkadaşlar

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben şahsen beğenmedim.nedenine gelince logo dediğimiz şey arkadaşlar içerisinde bu kadar efekti barındırmaz sade ve akılda kalıcıdır.logoda tabiki şekiller ve yazı üzerinde oynama yaparak farkılılıklar yapabilirsiniz ancak bu abartılı ve efektlerle olmamalı anlatım en sade şekliyle en can alıcı noktayı belirtmeli.bu benim şahsi görüşüm umarım açıklayıcı olmuştur.siteniz daha iyisini hakediyor ve siz daha iyisini yapabilirsiniz.saygılarımla...

Ben de Onur DAL arkadaşıma katılıyorum. çok fazla ayrıntı ve efekt var. Ancak bu logoyu yapabilen birisi kesinlikle daha iyi şeyler yapabilir diye düşünüyorum. Başarılar. Saygılar :)

taner6767

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok basıt duruyor bu da abartının fazla olmasından sanırım.Biraz daha estetik ve anlamlı olursa ıyı olur sıtenın adıyla uzaktak yakından olgısı yok bır G harfı bırde balık tutan adam figürü düşünce olarak daha ıyı olacağını tahmin ediyorum sakın yanlış anlama ama daha iyisini yapabilirsin.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
logoda çok fazla gereksiz çizgi,ayrıntı var logo sade ve yalın olmalıdır,karmaşa yaratmamalıdır biz şuan boyutunu büyük görüyoruz küçültsek çizgilerin anlamı kalmaz ,logodaki düşünce yapınızı,fikrinizi bozmak istemiyorsanız logoyu sadeleştirebilirsiniz

denizgokyuzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅

KATILIYORUM:alkis:
İYİ ÇALIŞMALR

Son düzenleme: