Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sizce Bu Fotoğraf Ne Anlatıyor ?

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence objectife değil..kendilerini almaya gelen kişilere 'Burdayız' demek için el sallıyorlar.

dnnjazz

🌱Yeni Üye🌱
belki o insanlar öyle yaşıyor. yani yarısı evlerinin su içinde. öyle mutlular... daha da mı el sallamasınlar... :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim anladığım sadece rezalet :crying:
Bir Türkiye portresi
Saygılar

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu ne ya gülüolar sanırım Türkiye bu olmamalı

cooper_87

🌱Yeni Üye🌱
evimizi sel bastı eşyalarımz artık yok babamız beş parasız kaldı küçük kardeşimizi sel götürdü ama biz yinede mutluyuz..(POLYANNA NIN ERKEK VERSİYONLARI )

Netw0rkkk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çaresizlik, hayat, herşeyi anlatıyor bu fotograf herşeye rağmen umudu kaybetmemek ...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evimizi sel bastı eşyalarımz artık yok babamız beş parasız kaldı küçük kardeşimizi sel götürdü ama biz yinede mutluyuz..(POLYANNA NIN ERKEK VERSİYONLARI )

Valla bu yorum fotodan güzel olmuş :rofl: :rofl: :rofl:

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
bana çok da umutlularmış gibi gelmedi sadece (belki de objektifleri görünce) el sallamak istemişler, tipik türk versiyonu gibi ama eğer böyle değilse "boğazımıza kadar suya batsak da biz daha batmadık" der gibi olmuş. Ama içim parçalanmadı da değil hani...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
en ufak seyden mutlu olunabıleceğini gostermişler tabi orada onları neyın gulumsettığıde onemli

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
evinizi dere yatağına kurmayın, kurduysanız da stres yapmayın.

Aynen bunu anlatıyor bu fotoğraf, fotoğraftakiler değilde fotoğraf neyi anlatıyor soru arkadaşlar :)

Birde bu kadar şeye rağmen, çaresizliğe rağmen yinede gülümsüyoruz neler olacağının farkında olmadan, temiz ve saf duygularla ...

Bartholomeww

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dinozor.org
Öncelikle Resim elle çizilir; fotoğraf makine ile çekilir arasındaki en büyük fark bu:wink:

Fotoğrafdaki yoruma gelince bence hayata herşeye ragmen gülümsemek gerektiğini anlatıyor bu kare.Bura da sel basmış bir evde objektife el sallayan eller gibi...

Ya da hayatlarından memnun olduklarını anlatan bir kare.

Saygılar.

bunu niye insanlar birbirinin kafasına kakar anlamıorum, kimse bilmiyor galiba ilk fotoğrafların elle çizildiğini ...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bunu niye insanlar birbirinin kafasına kakar anlamıorum, kimse bilmiyor galiba ilk fotoğrafların elle çizildiğini ...

İnsanlar neden konuşurken "y" leri yutar ben de bunu anlamıyorum. Ama konumuz bu değil... =)

Benim yorumuma değil konuya yorum yapın bu 1 :)
2.si fotoğraf ve resim kavramını ayıramıyorsanız ben ne diyeyim artık...
Ayrıca ilk fotoğraflar resimle çizilmiyordu onlara resim deniliyordu, ilk fotoğraf siyah beyaz da olsa FOTOĞRAFtır, resim değil !

'Fotoğraf 'Işık ile yazı yazmak'' anlamına gelir...siz fotoğraf makinesiyle çizilen bir resim gördünüz mü, "bali bir yanlış yapacaksın, onu doğru yap" değil mi :)

Bartholomeww

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dinozor.org
İnsanlar neden konuşurken "y" leri yutar ben de bunu anlamıyorum. Ama konumuz bu değil... =)

Benim yorumuma değil konuya yorum yapın bu 1 :)
2.si fotoğraf ve resim kavramını ayıramıyorsanız ben ne diyeyim artık...
Ayrıca ilk fotoğraflar resimle çizilmiyordu onlara resim deniliyordu, ilk fotoğraf siyah beyaz da olsa FOTOĞRAFtır, resim değil !

'Fotoğraf 'Işık ile yazı yazmak'' anlamına gelir...siz fotoğraf makinesiyle çizilen bir resim gördünüz mü, "bali bir yanlış yapacaksın, onu doğru yap" değil mi :)

O benim kişisel sorunum, anlaman gerekemz ztn. ama konumuz bu değil... =)

Fotoğraf makinesi ile çizilen bir resim örneği veriyim sana.

-bir insanın içine girebileceği kadar büyüklükte bir kutu vardır. duvara bir görüntü yansır, bu ufak bir delik ve mercek yardımı ile dışardaki görüntünün kutunun içine yansımasıdır. bu görüntüyü kişi duvarın üstündeki kağıda, üstünden geçerek çizer. işte bu ilk fotoğraf makinesidir.

aa pardon bu resim makinasımı oluo acaba :)))

"bali bir yanlış yapacaksın, onu doğru yap" değil mi :)

bu cümle çok aydınlattı beni teşekkür ederim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
O benim kişisel sorunum, anlaman gerekemz ztn. ama konumuz bu değil... =)

Fotoğraf makinesi ile çizilen bir resim örneği veriyim sana.

-bir insanın içine girebileceği kadar büyüklükte bir kutu vardır. duvara bir görüntü yansır, bu ufak bir delik ve mercek yardımı ile dışardaki görüntünün kutunun içine yansımasıdır. bu görüntüyü kişi duvarın üstündeki kağıda, üstünden geçerek çizer. işte bu ilk fotoğraf makinesidir.

aa pardon bu resim makinasımı oluo acaba :)))

"bali bir yanlış yapacaksın, onu doğru yap" değil mi :)

bu cümle çok aydınlattı beni teşekkür ederim.

Değil mi Resim makinesi denirdi o zaman =)
Resim elle çizilir, ışıkla çizilirse fotoğraf olur. Sizin anlattıgınız FOTOĞRAF. Neyse konumuz bu değil, zaten:
"Anlayana sivrisine Saz, anlamayana davul zurna az" =)

Haydi kolay gelsin size... Birde ben sizinle senli-benli samimi konuşmuyorsam, lütfen sizde benimle konuşmayın ;)

Unutmadan "y" ve "r" leri burada yutamazsınız, midenize dokunur ben hatırlatıyımda ...

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet eylenceli çocuklar kurtulacağını biliyor gülerek el sallıyor. Anlattığı şey oyun