Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sizlerede Çalışmalarınızı Paylaşmak İstermisiniz?

Grafikercik.

Acemi Tasarımcı
İyi günler yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşma sizlerin önerilerini olumlu olusuz dinlemek okumak istiyorum, aynı şekilde sizlerde paylaşırsanız form sitesinin amacı gayesi ortaya çıkmış olacaktır yani burada amaç bilgileri paylaşmak hoşcakalın.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İyi günler yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşma sizlerin önerilerini olumlu olusuz dinlemek okumak istiyorum, aynı şekilde sizlerde paylaşırsanız form sitesinin amacı gayesi ortaya çıkmış olacaktır yani burada amaç bilgileri paylaşmak hoşcakalın.

Pardon ama ne başlığınızdan ne de konu içersine yazmış olduğunuz cümleleriniz den hiç bir şey anlamadım. Ne demek istediğinizi daha açık ve net bir şekilde ifadeedebilirseniz sevinirim?

Grafikercik.

Acemi Tasarımcı
Ben yaptığım çalışmaları siteye göndermek istedim ama nasıl yapılması gerektiğini bilemiyorum

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Sanırım forumu yeterince incelemediniz bir inceleme yaptıkdan sonra bu isteğinizi tekrar gözden geçirin isterseniz...

Forum kullanımını gözden geçirirseniz bunu çözebilirsiniz forumda detaylı olarak anlatıldı...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
evet dün üye oldum

Peki buraya kadar anladık... Anlayamadığımız nokta şudur ki:

"Sizlerede Çalışmalarınızı Paylaşmak İstermisiniz?"

Paylaşım diyorsunuz sonrada paylaşmak istermisiniz. Zaten ismi üstünde paylaşım. Paylaşılmamış bir şeye paylaşım diyemeyiz.

Bir diğer konu ise; bu forumda yukarıda belirtmiş olduğunuz şey zaten yapılıyor.

Grafikercik.

Acemi Tasarımcı
bakın bu form sitesinde *******
üyeyim üyeler sadece okumakla yetiniyorlar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bakın bu form sitesinde *******
üyeyim üyeler sadece okumakla yetiniyorlar

Bir başka forum sitesinde yapılan uygulama grafikerler.net i pek ilgilendirmez. Bunun için siz öncelikle forum kurallarımızı okuyup grafikerler.net te olmanın ayrıcalığını kullanınız. İyi forumlar.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
komik diyaloglar serisi: 185184 :)