Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Soru: çoğu sitede bulunan numaralı flashı nasıl yaparım?

denizyildiz751

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bugünlerde bir çok sitede görmeye başladığım numaralı slaytları pratik olarak nasıl yapabilirim. İsimini bilmediğim için arama yapamadım. Sitede daha önce verildiyse özür dilerim. Aslında örnek çok ama bir tane site vereyim ******************* bu sitedeki de hoşuma gidiyor fakat bu kadar efekt özellikli bir slayt istemiyorum sadece numaralı olsun ve numaraların üzerine gelindiğinde değişsin istiyorum. Bilen arkadaşlar açıklarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
eğer yeni başladıysan yapman zor şöyle söyleyim eğer profesyonel anlamda bir animasyon istiyorsan örneğin xmlden çekcek zaman sayacı olcak bu tarz birşey için actionscriptt bilgin olmalı
fakat işte 3 4 resmim var ben resimlere tıklayım yada üstüne geldiğimde değişsin diyorsan
frame lere resimler yerleştirerrek yaapabilirsin son dedğim daha basit fakat güncellemesi problem olabilir resim arttığında

denizyildiz751

🏅Acemi Tasarımcı🏅
web tasarım programı web page maker'da flash slide show diye bir özellik var. Dediğim bu olayı o şekilde yapılabiliyor ama web page maker'ın bu özelliği resim seçiyor her resimi çalıştırmıyor. O yüzden ondaki özelliği kullanamadım. Eğer böyle programlar varsa ve ya nasıl yapabileceğim konusunda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...