Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Speed Invasion - Araba Dergisi Kapağı

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Speed Invasion Car Magazine Cover

Speed_Invasion_Car_Magazine_by_Imperatore34.jpg

Çalışma içerisindeki arabalar Adobe Illustrator'de hazırladığım vektörel çizimler. (Mercedes hariç. Mercedes Photoshop'ta modifiye ettiğim bir araba).
Diğer herşeyi ve kapak dizaynını da Photoshop'ta hazırladım. Derginin ismi, logosu, alttaki internet adresi ve içeriğindeki yazılar vs. tamamen hayal ürünüdür.

Umarım beğenirsiniz..

:iloveyou:

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
:) eline sağlık dostum gayet başarılı
yoldaki montaj hataları dışında sorun yok gibi duruyor

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten ciddi bir çalışma ve emek harcamışsınız ellerinize sağlık..yalnız Speed Invasion yazısını daha büyük yaparsanız daha hoş olucak gibi..Başarılar..

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) eline sağlık dostum gayet başarılı
yoldaki montaj hataları dışında sorun yok gibi duruyor

Gerçekten ciddi bir çalışma ve emek harcamışsınız ellerinize sağlık..yalnız Speed Invasion yazısını daha büyük yaparsanız daha hoş olucak gibi..Başarılar..

@kopukhasan
teşekkür ederim, aracın altında kalan beyaz kısmı da silmeyi unutmuşum, düzeltip tekrar koyarım, zaten arkaplan'daki yol görünümünün üstüne birde filtre uygulamayı düşünüyorum belki daha güzel bir hava katar..

@émmst
Teşekkür ederim, yazı karakterini büyütüp denedim ama soldaki Logo'yu örseliyor gibi göründü sonra tekrar kücülttüm ama dediğiniz gibi yapıp buraya tekrar koyarım ve tekrar değerlendirirsiniz tabiki ..

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle ellerine sağlık. Gözüme çarpan bir kaç noktayı belirteyim. ilk olarak logonun bulunduğu bölümde çok boşluk var, logotype ve amblem havada kalmış. Ayrıca amblem ve logotype biraz daha özen istiyor. zira tam bir bütünlük içinde değiller. Kullandığın font ve birbirlerine olan uzaklıkları bütünlüğün oluşmasını engelliyor.

İkinci olarak derginin konsepti bağlamında bu bölümün harekete ihtiyacı var, daha dinamik bir görünüm, içerikle daha çok bağdaşacaktır. Yine kapağın altında bulunan resim çerçevelerinin de bütünlüğe ihtiyacı var bunların altında kullanılacak bir background çerçevesi ve resimlerin kısa içeriği ve bulundukları sayfa numaraları verilmeli. Tabi bunlar kapağın mizanpajını da biraz etkileyecektir.

Belirtmeden geçemeyeceğim birşeyde kapağın en altında verilen web adresi pek oraya ait gibi durmuyor ayrıca o şekilde kullanılması ne kadar uygun bilemiyorum.

çalışmalarında sana başarılar diliyorum. umarım biraz yardımcı olabilmişimdir. ayrıca araç vektör çalışmaların çok güzel. ellerine sağlık.:smile: